Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Minu KuramaaAutor(id): Imants Ziedonis
Kujundaja: Villu Toots
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 1977
Originaalkeel: läti keel
Tõlkija: Ita Saks
Lehekülgi: 352
Seisukord: normaalses korras raamat, puudub pildil olev ümbrispaber
Mõõdud: 135 × 207 mm
Suurus: tavaformaat, ümbrispaberiga kõva köide
Sisu:
#T188#
Imants Ziedonis (s.1933) on poeet, sest ta on poeediks sündinud. Ja ta on kunstnik, sest vaatab maailma avasilmi ja väsimatu imestamisvõimega.
Muutuv, kaunimaks saav ja tulevikku pürgiv on Ziedonise maailm, kuid mitte kunagi ummispäi tormav, meist varem elanute mälestust unustav.
Proosaraamatu «Minu Kuramaa» žanri on raske määratleda. «Minu Kuramaa» on ilmselt kõige aktiivsemalt ellu sekkunud ja seetõttu kõige rohkem kõneainet pakkunud teos läti kirjanduses sõjajärgseil aastail. Tegemist on raamatuga Kuramaast, aga see on ka eriliselt ja ainuomaselt «Ziedonise raamat». Selle raamatu on kirjutanud poeet - maa peremees, maa hing ja maa südametunnistus. Ent ka kõigi ülestõstetud probleemide juures ei saanuks raamat sündida ilma Ziedonise isiksuseta, kire ja armastuseta.
Ülo Tuulik
Märksõnad:
läti ilukirjandus
jutustused
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Minu Kuramaa, Imants Ziedonis, Eesti Raamat 1977Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: väliskirjandus alla viimati lisatud:
Marcel Proust, Swanni armastus. XX sajandi romaan,
Eesti Päevaleht, 2006, hind: 9,00 eurot
F. Scott Fitzgerald, Ilus ja neetu,
Postimees Kirjastus, 2020, hind: 15,00 eurot
Hilja Valtonen, Tänapäeva tütarlaps,
Monokkel, hind: 2,00 eurot
Émile Zola, Söekaevurid,
Eesti Raamat, 1981, hind: 2,90 eurot
Koostanud: Eva Luts, Parimad koeralood,
Fantaasia, 2006, hind: 4,30 eurot
Chao-Hsiu Chen, Võitmise iidne kunst. 108 hiina sõjakavalust,
Pegasus, 2003, hind: 15,00 eurot
Emily Jane Brontë, Vihurimäe,
Eesti Raamat, 1974, hind: 4,00 eurot
Nicola Cornick, Skandaalisahin (1. osa). Kõrgseltskonna skandaalsed naised,
Ersen, 2011, hind: 15,00 eurot
Nicola Cornick, Üks nurjatu patt. Kõrgseltskonna skandaalsed naised. 2. osa,
Ersen, 2011, hind: 17,00 eurot
Heimito von Doderer, Merovingid ehk totaalne sugu,
EKSA, 2012, hind: 13,00 eurot
Ilukirjandus: väliskirjandus all on 7174 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!