Teema: Keel ja kirjandus
Pealkiri:
Kirjandusteadlase jutustused. Teaduslikud otsingud M. J. Lermontovi elu ja loomingu uurimiselAutor(id): Irakli Andronikov
Kujundaja: Niina Aljak
Kirjastus: Eesti Riiklik Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 1952
Originaalkeel:
Lehekülgi: 71
Seisukord: kaaned ja lehed kohati kulunud, lehed plekilised ning lainelised, templid ja kirjed sees
Mõõdud: 174 × 226 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Selle raamatu on kirjutanud filosoofiateaduste kandidaat Irakli Andronikov, kes on juba aastaid tegutsenud M. J. Lermontovi elu ja loomingu uurimisega.
Märksõnad
Lermontov, Mihhail, 1814-1841
vene
kirjanikud
kirjandusteadus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kirjandusteadlase jutustused. Teaduslikud otsingud M. J. Lermontovi elu ja loomingu uurimisel, Irakli Andronikov, Eesti Riiklik Kirjastus 1952Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Keel ja kirjandus alla viimati lisatud:
Anne Valmas, Eestlaste kirjastustegevus välismaal 1944-2000,
TPÜ kirjastus, 2003, hind: 20,00 eurot
Villem Alttoa, Aino Valmet, 17. sajandi ja 18. sajandi alguse eestikeelne juhuluule,
Eesti Raamat, 1973, hind: 5,00 eurot
Felix Oinas, Tuul heidab magama ja teisi esseid,
Perioodika, 1999, hind: 4,00 eurot
Daniel Pennac, Nagu romaan,
Varrak, 2010, hind: 9,00 eurot
Friedebert Tuglas. Toimetanud Toomas Haug ja Ülle Kurs, Eesti Kirjameeste Selts. Tegevusolud. Tegelased. Tegevus. Friedebert Tuglase kogutud teosed 13,
Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus, 2009, hind: 16,00 eurot
Koostanud Kattri Ezzoubi, Vanaaja lugemik,
Avita, 2003, hind: 5,00 eurot
Ülle Rannut, Keelekeskkonna mõju vene õpilaste eesti keele omandamisele ja integratsioonile Eestis (doktoriväitekiri),
Tallinna Ülikooli Kirjastus, 2005, hind: 14,00 eurot
Sven Maanso, Õige sõna - täpne mõte [sõnastusharjutustik],
Koolibri, 2000, hind: 9,00 eurot
Ain Kaalep, Maavallast ja maailmakirjandusest. Vestlusi. Vaatlusi. Arvustusi. Käsitlusi,
Eesti Raamat, 1984, hind: 4,00 eurot
Katrin Kern; toimetanud Egle Pullerits, Nõuandeid toimetajale,
Keelehooldekeskus, 2012, hind: 4,00 eurot
Keel ja kirjandus all on 1454 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!