Teema: Kunstiajalugu
Pealkiri:
Sündinud savist ja tulest. Lugusid keraamikastAutor(id): Irina Uvarova
Kujundaja: Vjatseslav Jeršov
Kirjastus: Valgus
Linn: Tallinn
Aasta: 1976
Originaalkeel: vene keel
Tõlkija: Endel Pillau
Lehekülgi: 168
Seisukord: pisut kulunud kaaned, veidi katkine selg, raamatukogu ja sealt mahakandmise templid sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 172 × 220 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Käesolev raamat jutustab tõepäraselt keraamika arengust läbi aegade, kusjuures faktilist materjali lisavad järelsõna ja põhjalikud kommentaarid.
Järelsõna: N. Ašarina, Jüri Selirand, I. V. Pimeno
Märksõnad:
keraamika
keraamikatööstus
ajalugu
savinõud
tarbekunst
kunstiajalugu
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Sündinud savist ja tulest. Lugusid keraamikast, Irina Uvarova, Valgus 1976Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kunst, arhitektuur alla viimati lisatud:
Julius Genss, Vene realistlik maalikool. Peredvižnikud,
1949, hind: 6,00 eurot
Andrus Johani; koostanud ja eessõna autor R. Loodus, Andrus Johani raamatugraafikat aastaist 1940-1941 (16 reproduktsiooni),
Kunst, 1967, hind: 8,00 eurot
Kunst ja kodu 1986,
Kunst, 1986, hind: 4,50 eurot
Eesti NSV Agrotööstuskoondis, õppe-metoodikakabinet; koostanud Ethel Brafmann, Maastikukujundus. Õppevahend [sovhoostehnikumidele],
Eesti NSV Agrotööstuskoondise Info- ja Juurutusvalitsus, 1985, hind: 5,00 eurot
Fransisco Asensio Cerver; toimetaja Triin Vaikmäe, Vesivärvid algajatele,
Koolibri, 2007, hind: 17,00 eurot
Gustav Ränk, Die älteren baltischen Herrenhöfe in Estland. Eine bauhistorische Studie,
Lundequistska Bokhandeln, 1971, hind: 40,00 eurot
Koostaja: Jüri Kermik ja Krista Kodres, Kunst ja Kodu 1990. 59/90,
Kunst, 1990, hind: 3,00 eurot
Kilkka Hiiop, Juhan Maiste, Kadi Polli ja Mariann Raisma, Johann Wilhelm Krause. Kunstnikust arhitektiks. Kataloog 1,
Eesti Keele Sihtasutus, 1999, hind: 18,00 eurot
Kunstiteaduslikke uurimusi 2008/4 17. osa,
Eesti Kunstiteadlaste Ühing, 2008, hind: 3,00 eurot
Fransisco Asensio Cerver, Pastellmaal algajatele,
Koolibri, 2007, hind: 22,00 eurot
Kunst, arhitektuur all on 2214 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!