Teema: Keeleõpikud
Pealkiri:
Keelemeel. Eesti keele käsiraamat õppijaleAutor(id): Ivika Hein, Piibe Leiger ja Krista Mägi
Kirjastus: Maurus Kirjastus
Linn:
Aasta: 2012
Originaalkeel:
ISBN: 9789949918348
Lehekülgi: 240
Seisukord: korralik raamat
Mõõdud: 148x201mm
Suurus: tavaformaadis, kõvas köites
Sisu:
„Keelemeel“ on käsiraamat igale keelekasutajale, kellel on vaja õigesti kõnelda, kirjutada ja tekste koostada. Raamat on lihtne, selge ning ülevaatlik, aitab õppida ning õpitut meelde tuletada.
Käsiraamatus on 4 suurt peatükki- Sõna, Lause, Tekst ja Keeleabi. Kõik need jagunevad väiksemateks alapeatükkideks, kus keeleküsimusi on püütud käsitleda lihtsalt, vältides keerukaid üksikjuhtumeid. Teemade juures on enesekontrolliks ülesanded, mille vastused on raamatu lõpus.
Lisatud on aineregister, mis kergendab vajaliku teema otsimist, ja levinumate võõrsõnaliste keeleterminite sõnastik.
„Keelemeel“ on oluline õppevahend nii põhikooli kui ka gümnaasiumiõpilasele, samuti saavad sellest raamatust abi eesti keele kursutel osalevad õppijad.
Käsiraamatu osad 1.1 – 1.8 ja 4 on kirjutanud Krista Mägi, 1.9 – 1.13, Tiiu Puik, 2. osa autor on Piibe Leiger ja 3. osa Ivika Hein.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Keelemeel. Eesti keele käsiraamat õppijale, Ivika Hein, Piibe Leiger ja Krista Mägi, Maurus Kirjastus 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Keeleõpikud alla viimati lisatud:
Aavo Valmis, Eesti keel kõrgkooli astujale,
Valgus, 1990, hind: 4,00 eurot
Agnia Reitsak, Vestlusi vene ja eesti keeles. Русско-эстонский разговорник,
Valgus, 1976, hind: 4,50 eurot
A. Ehin, I. Kuljus, Inglise keele grammatika algajaile,
Koolibri, 2002, hind: 5,00 eurot
Suliko Liiv, Inglise keel. Grammatika,
Ilo, 2001, hind: 6,00 eurot
Ernst Nurm, Ladina keele grammatika,
Valgus, 1964, hind: 2,00 eurot
Liina Lindström, Eesti keele lauseõpetuse harjutused,
Tartu Ülikool, 2011, hind: 5,00 eurot
Paul Alvre, Soome keele grammatika,
Valgus, 1992, hind: 8,00 eurot
Lauri Leesi, Prantsuse keele õpik algajaile,
Valgus, 1994, hind: 20,00 eurot
Ann Pikver, Grammar is easy! Lihtne inglise keele grammatika koos harjutuste ja võtmega,
TEA Kirjastus, 1995, hind: 13,00 eurot
Titus Livius [korraldanud, eessõnaga, kommentaaridega ja sõnastikuga varustanud L. Gross], Ab urbe condita. Liber XXI,
Teaduslik Kirjandus, 1949, hind: 8,00 eurot
Keeleõpikud all on 1200 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!