Teema: Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus
Pealkiri:
Harry Potter ja tulepeekerAutor(id): J. K. Rowling
Kujundaja: Hanna Särekanno
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2022
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Krista Kaer, Kaisa Kaer, Peep Ilmet
ISBN: 9789985354377
Lehekülgi: 592
Sari: Harry Potter 4
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 203x145
Suurus:
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Harry neljas õppeaasta ei kujune sugugi vähem seiklusrikkaks kui eelmised. Mustad jõud tõstavad uuesti pead ning esmakordselt ilmneb see lendluudpalli maailma karikavõistluste ajal. Harryl pole aga palju aega selle peale mõelda, sest ka Sigatüüka koolis hakkavad toimuma põnevad sündmused. Kolme suurema võlurite kooli kasvandikud peavad panema proovile oma oskused ja nutikuse ning võitjat ootab ahvatlev auhind. Muidugi tegutsevad edasi kõik eelmistest raamatutest tuttavad tegelased, aga neile lisaks tuleb veel mitmeid värvikaid kujusid. Raamatut kaunistab Harry Potteri raamatusarja kaanekujunduse konkursi võidutöö, mille eesmärgiks oli luua raamatusarjale uued kodumaised kujundused.
Märksõnad:
Varrak
Hanna Särekanno
inglise
lastekirjandus
fantaasiaromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Harry Potter ja tulepeeker, J. K. Rowling, Varrak 2022Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus alla viimati lisatud:
Arkadi Strugatski, Boriss Strugatski, Miljard aastat enne maailmalõppu. Väljasõit rohelisse. Jutustused,
Eesti Raamat, 1987, hind: 5,00 eurot
Lew R. Berg, Tants tulle,
Varrak, 2000, hind: 5,00 eurot
Valiku koostanud ning inglise keelest tõlkinud Mario Kivistik. Toimetanud Heie Treier, Öised külalised. Valik ameerika ja inglise kummitusjutte,
Kunst, 1997, hind: 16,00 eurot
Harry Harrison, Surmailm III,
Varrak, 1998, hind: 12,00 eurot
Indrek Hargla, Palveränd uude maailma,
Varrak, 2003, hind: 15,00 eurot
Stephen King, Carrie,
Katariina, 1997, hind: 4,50 eurot
Poul Anderson, Murtud mõõk,
Fantaasia, 1999, hind: 5,00 eurot
Isaac Asimov, Igaviku lõpp,
Eesti Raamat, 1973, hind: 3,00 eurot
Edzard Schaper, Legend neljandast kuningast,
Kunst, 1995, hind: 2,00 eurot
Wolfgang Hohlbein, Unustatud saar. Kapten Nemo lapsed I,
Kunst, 1995, hind: 3,00 eurot
Ulme-, fantaasia- ja õuduskirjandus all on 1793 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!