Teema: Keemia
Pealkiri:
Huvitavaid katseid keemiasAutor(id): Jaak Arold
Kujundaja: Piia Maiste
Kirjastus: Avita
Linn:
Aasta: 1999
Originaalkeel: eesti keel
ISBN: 9985200942
Lehekülgi: 160
Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat
Mõõdud: 175 × 245 mm
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Raamat on keemiakatsete juhendmaterjal neile, kel aine põhialused juba omandatud ning elementaarsed laboratoorsete tööde kogemused olemas. Katsete kogumik on mõeldud eelkõige keemiaõpetajatele ja -üliõpilastele.
Katsed on valitud mitmesuguse raskusastmega ning väga erinevatest keemiavaldkondadest. Lihtsamad katsed on teostatavad tavalises koolitunnis, keerukamad aga huvialaringis või kõrgkooli keemiapraktikumis.
Mõned huvitavamad katsed: «Vaarao madu», «Vihastuv» lahus, «Verine lõikejälg» käel, «Südametunnistuse kontroll», klaasi hõbetamine, keemilised reaktsioonid tarretes - Liesegangi rõngad, «Vulkaan», veetilgad süütavad tule, aegsütikuga süütesegu, kunstlikud vesikasvud jpm.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Huvitavaid katseid keemias, Jaak Arold, Avita 1999Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid alla viimati lisatud:
K. Aben, Vestlusi Eesti ja Läti keeles / Igaunu-latviešu sarunu vardnica,
Valgus, 1973, hind: 4,00 eurot
Ants Tuulmets, Orgaaniline keemia XI klassile,
Koolibri, 1998, hind: 11,00 eurot
Lembi Tamm, Üldine ja anorgaaniline keemia. Õpik X klassile,
Avita, 2005, hind: 14,00 eurot
Peatoimetaja: Ülo Kaevats, Eesti entsüklopeedia nr 13 (EE 13). Lisad. Register,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 1999, hind: 20,00 eurot
Toimetanud: Anto Raukas, Eesti Entsüklopeedia nr 11 (EE 11) Eesti üld,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 2002, hind: 29,00 eurot
Vello Tõnso (juhtivtoimetaja), Eesti Entsüklopeedia nr 12 (EE 12) EESTI A-Ü,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 2003, hind: 29,00 eurot
Karl Aben. Toimetanud: V. Helde, Läti-eesti sõnaraamat,
Valgus, 1966, hind: 5,00 eurot
Nõukogude Eesti,
Valgus, 1978, hind: 7,00 eurot
Géza Jakó, Eesti-soome-vene vestlussõnastik / Eestiläis-suomalais-venäläinen kieliopas / Эстонско-финско-русский разговорник,
Valgus, 1966, hind: 4,00 eurot
Pereatlas. Kaardid ja faktid,
Varrak, 2008, hind: 21,00 eurot
Käsiraamatud, ning teatmikud ja õppematerjalid all on 4945 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!