Teema: Reisijuhid, reisikirjad
Pealkiri:
Minu Türi. Laiali on kõik taevas ja maaAutor(id): Jaan Pehk
Kujundaja: Heiko Unt
Kirjastus: Petrone Print
Linn: Tartu
Aasta: 2026
Originaalkeel:
ISBN: 9789916822784
Lehekülgi: 264
Sari: Minu...
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Türi linn saab 2026. aastal saja-aastaseks, justkui meelde tuletades, et ka mina olen põlise türilasena jõudnud viiekümnenda verstapostini. Sel puhul tundub, et tuleb üks ühine pidu ära pidada. Nii hoiadki käes raamatut, mis oma stiilivabaduses võiks gurmeemaailma pliidil podiseda nagu üks suur juubelihõnguline ühepajatoit. Selles pajas on kohev kimp kirjeldusi, meeldivalt magusaid meenutusi, luulet, laule ning parajal hulgal ajalooga vooderdatud sise- ja väliskaemuslikku maagiat. Mis teeb ühest väikesest linnast terve maailma? See on rännak ajas ja ruumis, kus reaalsus nihkub märkamatult paigast. Siin räägivad sinuga tänavad, puud ja majad. Siin kohtad neid, keda enam ei ole, ja neid, keda võib-olla pole kunagi olnudki. Luule põimub mälestustega, argipäev muutub unenäoliseks.
Märksõnad:
Petrone Print
Aive Maasalu
Pehk, Jaan, 1975-
eluolu
eluviis
kultuur
argikultuur
Türi
mälestused
olukirjeldused
luuletused
Minu...
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Minu Türi. Laiali on kõik taevas ja maa, Jaan Pehk, Petrone Print 2026Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Reisijuhid, reisikirjad alla viimati lisatud:
tekst: Illar Mõttus, Looduskaunis Lääne-Virumaa,
VR Kirjastus, 2012, hind: 6,00 eurot
Siim Holvandus, Kõlupead Ameerikas,
Menu, 2012, hind: 6,00 eurot
David Quammen, Dodo laul. Saarte biogeograafia ja liikide hääbumine,
Varrak, 2004, hind: 24,00 eurot
Bengt Berg, Viimased kotkad,
Eesti Raamat, 1972, hind: 3,60 eurot
Tõnis Kallejärv, Peterburi,
Ilo, 2005, hind: 4,00 eurot
Sass Henno, Unustamatud seiklused Via Hanseatical,
Spring Advertising, 2014, hind: 5,00 eurot
Külli Toots, Kuidas tunned Eestimaad? Eesti turismigeograafia õpik,
Argo, 2009, hind: 6,00 eurot
Santo Cilauro, Tom Gleisner ja Zecharia Sitchin, Molvaania – kaasaegsest hambaravist rikkumata riik,
Tänapäev, 2005, hind: 16,00 eurot
Olev Remsu, Kevad Hiinas. Valitud reisikirjad II,
Eesti Keele Sihtasutus, 2002, hind: 5,00 eurot
K. David, Vibuküttide maal,
Eesti Raamat, 1969, hind: 5,00 eurot
Reisijuhid, reisikirjad all on 2220 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!