Teema: Armastusromaanid
Pealkiri:
Teistmoodi lõppAutor(id): Jennifer Probst
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
ISBN: 9789949827800
Lehekülgi: 320
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 208x140
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Selles New York Timesi menukite autori Jennifer Probsti siiras armastusromaanis saab armastuslugu uue kuue
Ophelia Bishop oli armunud teismeline, kui tema ja Kyle Kimpton põgenesid Hollywoodi oma unistusi taga ajama. Kyleʼi unistused täitusid, Ophelia omad mitte. Kui Kyle valis nende suhte asemel karjääri, naasis Ophelia koju New Yorgi osariigi väikelinna, et juhtida perekonnale kuuluvat võõrastemaja – elukogenuma ja rumalate fantaasiate suhtes valvsamana. Nüüd on Kyle tema ellu sisse sadanud ja Ophelia kaitsemüürid lagunenud.
Kyle ei tea paremat kohta kui kodulinn, kus uut käsikirja kirjutada. Siin kohtas ta ju oma inspiratsiooniallikat, oma esimest armastust. Mees teab, kui palju ta Opheliale haiget tegi ja tahab nende suhet taastada. Kui keegi suudab Opheliale tõestada, et õnnelik lõpp ei ole ainult filmides, siis just Kyle.
Ehkki Ophelia on muutunud, on tal Kyleʼi vastu tunded. Süda on siiski ennegi murdunud ja ta teab, et Kyle võib iga hetk Hollywoodi tagasi pageda. Ta loobus korra oma unistustest, aga võib-olla julgeb ta oma armastuslugu muuta... viimast korda.
Originaali pealkiri A Brand New Ending. Eesti keeles
Märksõnad:
Ersen
ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Teistmoodi lõpp, Jennifer Probst, Ersen 2021Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Rosamunde Pilcher, Tormipäev,
Eesti Raamat, 1999, hind: 10,00 eurot
Ene Mihkelson, Katkuhaud,
Varrak, 2007, hind: 14,00 eurot
Albert Uustulnd, Lummav meri. Tuulte tallermaa III, esimene raamat,
Eesti Raamat, 1994, hind: 8,00 eurot
Jennifer Crusie, Mitte keegi peale sinu,
Ersen, 2007, hind: 6,00 eurot
Mihkel Mutt, Rahvusvaheline mees. Eesti lugu,
Eesti Päevaleht, 2009, hind: 8,00 eurot
Lennart Meri. Koostanud ja toimetanud Urmas Sutrop ning Mart Meri, Hõbevalge. Reisikiri suurest paugust, tuulest ja muinasluulest. Eesti lugu,
Eesti Päevaleht, Akadeemia, 2008, hind: 10,00 eurot
Arthur Hailey, Uurija,
Ersen, 2003, hind: 5,00 eurot
Jude Deveraux, Sametingel,
Singoni, 1997, hind: 5,00 eurot
Erle Stanley Gardner, Õnneliku kaotaja juhtum,
Varrak, 1994, hind: 4,00 eurot
Sandra Brown, Peegelpilt. New York Timesi bestseller,
Ersen, 1997, hind: 4,00 eurot
Ilukirjandus all on 22978 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!