Teema: Laste- ja noortekirjandus: välisautorid
Pealkiri:
Onu Remuse lood – lugemik, mida saab värvida!Autor(id): Joel Chandler Harrise tekstide ainetel koostanud Õnne Puhk
Kirjastus: Cum Laude
Linn:
Aasta: 2018
Originaalkeel:
ISBN: 9789949579310
Lehekülgi: 48
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 240x170
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Hea raamatusõber!
Onu Remuse värviraamat-lugemik on mõeldud algkooli-ealistele lastele. Siin avaldatud kümme lugu annavad väikese ülevaate igihaljastest-naljakatest loomamuinasjuttudest, kus Rebaseonu ja Jänkuonu Ameerika moodi vägikaigast veavad. Eestlastele on need lood maast-madalast tuttavad eelkõige tänu Tõnu Aava suurepärasele esitusele.
Siinne väljaanne on aga selline, mida saab värvida! Peale vahvate piltide on iga jutu juures ka mõned küsimused, mis aitavad noore lugeja vast loo tuumale pisut lähemale. Iga kord polegi ju nii lihtne mõista, miks tegelased üksteisele just selliseid vempe viskavad, kes on „hea“ ja kes „paha“ ning kus on loo moraal.
Rohkem onu Remuse lugusid ja pisut pikemad versioonid on saadaval kirjastuse Cum Laude 2018. aastal ilmunud raamatus „Onu Remuse lood“.
Head lugemist, värvimist ja kaasa mõtlemist!
(Rohkem ja pikemaid lugusid on ilmunud raamatus: Harris, Joel Chandler. Onu Remuse lood. Tallinn, 2018)
Märksõnad:
Cum Laude
Piia Maiste
ameerika
lastekirjandus
loomajutud
lugemikud
värvimisraamatud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Onu Remuse lood – lugemik, mida saab värvida!, Joel Chandler Harrise tekstide ainetel koostanud Õnne Puhk, Cum Laude 2018Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid alla viimati lisatud:
Mark Twain, Prints ja kerjus,
Perioodika, 1992, hind: 8,00 eurot
Pamela Lyndon Travers, Mary Poppins,
Eesti Raamat, 1971, hind: 6,00 eurot
Kerstin Thorvall, Isa aseaine,
Eesti Raamat, 1983, hind: 4,50 eurot
Donald Bisset, Kõnelused tiigriga ja teisi jutte,
Eesti Raamat, 1979, hind: 4,00 eurot
Janosch, Tiiger ja karu linnaliikluses. Lugu sellest, kuidas väike tiiger ja väike karu linnas käisid,
Kakaduu, 2014, hind: 9,00 eurot
Ray Bradbury, Võilillevein,
Eesti Raamat, 1994, hind: 14,50 eurot
Otfried Preussler, Krabat,
Eesti Raamat, 1982, hind: 6,00 eurot
Alexandre Dumas järgi, Kolm musketäri,
Egmont Estonia, 1999, hind: 10,00 eurot
Vitali Bianki, A. Liverovski, N. Pavlova ja E. Šim. Koostanud N. Sladkov, Metsauudised,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1964, hind: 3,00 eurot
Gianni Rodari, Sinine nool,
Kunst, 1993, hind: 3,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: välisautorid all on 5811 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!