Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Liivimaa ajalugu 1556-1561Autor(id): Johannes Renner
Kujundaja: Rudolf Pangsepp
Kirjastus: Olion
Linn: Tallinn
Aasta: 1995
Originaalkeel: keskalamsaksa keel, ladina keel
Tõlkija: Ivar Leimus, Enn Tarvel
ISBN: 5460002168
Lehekülgi: 194
Seisukord: raamatukogust kustutatud eksemplar, normaalses seisukorras raamat
Mõõdud: 147 × 205 mm
Suurus: tavaformaat, kõva köide
Sisu:
Tõepärane ja põhjalik jutustus sõja- ja muudest sündmustest, mis meie Issanda ja Õnnistegija Jeesuse Kristuse 1556. aastast kuni praeguse, 61-se lõpunumbriga aastani Liivimaal moskoviidi ning teiste isandate, võimukandjate ja seisustega toimusid ja juhtusid, millest näha, kuiväga türanlikult, mõrtsukalikult ja ebainimlikult pärusvaenlane moskoviit vaeste kristlastega sealsamas ümber käis, kohutav lugeda.
Renneri «Liivimaa ajalugu» pole Eesti ajaloo tundmaõppijaile sugugi väiksema tähendusega kui tema kuulsa kaasaegse Russowi juba tolle eluajal kolmes trükis ilmunud ajaraamat.
Märksõnad:
hiliskeskaeg
sõjaajalugu
ajalugu
keskaeg
Liivi sõda
sõjaajalugu
kroonikad
allikapublikatsioonid
kommentaarid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Liivimaa ajalugu 1556-1561, Johannes Renner, Olion 1995Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Anna Politkovskaja, Putini Venemaa,
Eesti Päevaleht, 2006, hind: 11,00 eurot
Sirje Endre, Mart Laar, Urmas Ott, Teine Eesti. Eesti iseseisvuse taassünd 1986-1991,
SE & JS, 1996, hind: 17,00 eurot
Stéphane Bruchfeld, Paul A. Levine, Jutustage sellest oma lastele... Raamat holokaustist Euroopas aastatel 1933-1945,
Iisraeli Sõbrad, 2003, hind: 5,00 eurot
Mai Krikk, Läänlaste ja saarlaste oma politsei 1918-1940,
Olion, 2003, hind: 16,00 eurot
Henriku Liivimaa kroonika,
Vaba Maa, Maarjamaa, 1962, hind: 12,00 eurot
Werner Hilgemann ja Hermann Kinder, Maailma ajalugu esiajast tänapäevani. Maailma ajaloo atlas ja käsiraamat. 249 värvilist kaarti ja skeemi,
Avita, 2001, hind: 18,00 eurot
Jonathan Fenby, Allianss. Lugu sellest, kuidas Roosevelt, Stalin ja Churchill võitsid ühe sõja ja alustasid järgmist,
Olion, 2009, hind: 24,00 eurot
Juhan Lindström, Tšehhi põrgus. Mälestusi sõjateelt ja vangipõlvest,
Faatum, 1997, hind: 17,00 eurot
Ants Kõverjalg, Valikud elus I: surmaväljad,
Hotpress Kirjastus, 2006, hind: 13,00 eurot
Aksel Tiideberg, Puka vald läbi ajalootuulte,
Puka Vallavalitsus, 2005, hind: 9,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 5944 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!