Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
Roheline suitsAutor(id): Jüri Kolk
Kujundaja: Kalle Müller
Kirjastus: Post Factum
Linn: Tallinn
Aasta: 2017
Originaalkeel:
ISBN: 9789949603060
Lehekülgi: 172
Seisukord: normaalses korras raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega
Mõõdud: 210x145
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
Eesti kaasaegse kirjanduse ühe mitmekülgsema ja põnevama autori Jüri Kolgi mosaiikromaani „Roheline suitsˮ võib võtta kui psühholoogilist põnevikku, teravmeelset jäädvustust ebakindlast tänapäevast või groteskset rännakut suures maailmas seiklevate väikeste eestlaste jälgedes.
„Roheline suitsˮ kingib lugejale meeldejääva elamuse ja just sel hetkel, kui kõik tundub rööbastes olevat, keerab Kolk loole mitu vinti peale ja annab hoogu juurde. Ja siis astuvad areenil vastamisi paavst ja lõvi ning miski pole enam endine.
Jüri Kolk on fantaasiarikas luuletaja ning novellikirjanik, kes on pälvinud Juhan Liivi luuleauhinna, Friedebert Tuglase novelliauhinna ja Gustav Suitsu luulepreemia.
Märksõnad:
Post Factum
eesti
ilukirjandus
romaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Roheline suits, Jüri Kolk, Post Factum 2017Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:
Kristina Ruder, Mitte üksnes sõnad,
Kirjastus Kröösus, 2021, hind: 15,00 eurot
Jaan Kross; peatoimetaja Ülo Tedre; toimetaja Helju Nigols, Wikmani poisid,
Virgela, 1998, hind: 24,00 eurot
Oskar Luts, Vaikne nurgake. Eesti lugu,
Eesti Päevaleht, 2009, hind: 4,00 eurot
Sirly Hiiemäe, Bucket list,
Hea Tegu kirjastus, 2018, hind: 5,00 eurot
Greete Kõrvits, Kartulirahvas ja burgeriinimesed. Ameerika esseed,
Tänapäev, 2013, hind: 5,00 eurot
Arvi Tapver, Vabad radikaalid II,
Tormikiri, 2012, hind: 5,00 eurot
Egert Rohtla, Rovin Vox. Teekond läbi bluusipõrgu,
Jutulind, 2013, hind: 4,00 eurot
Tiit Kändler, Loll on targaks saada,
Teaduslugu MTÜ, 2013, hind: 3,00 eurot
Edi Ruusmäe, Majutaja,
Heleilm, 2016, hind: 4,00 eurot
Nikolai Baturin, Sõnajalg kivis,
Eesti Raamat, 2006, hind: 4,00 eurot
Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4512 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!