Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Reketiga tüdruk. Kaia Kanepi teekond Ameerika mägedel Autor(id): Kalle Muuli, Helen Sulg
Kujundaja: Angelika Schneider
Kirjastus: KAVA
Linn:
Aasta: 2017
Originaalkeel:
ISBN: 9789949880331
Lehekülgi: 480
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 174x132
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Kaia Kanepi autogrammitund toimub 16.11 kell 18:00 Solarise Apollos
„Sellest mängust saab alguse ränk haigus, mis vaevab mind pikki aastaid ja vajutab pitseri kogu mu karjäärile. Sellest mängust saab alguse ka mu rännak Jumala juurde, kelle poole ma lõpuks abipalvetes pöördun. Selle mänguga lõpeb minu lapsepõlv.“
Nii kirjeldab Eesti kõigi aegade edukaim tennisist Kaia Kanepi oma elulooraamatus üht oma karjääri pöördepunkti, mis muutis kogu ta elu.
Meie kauaaegne esitennisist jutustab elulooraamatus esmakordselt raskest haigusest, mis teda aastaid vaevas, kuid millest ta pole seni tihanud rääkida mitte kellelegi, isegi mitte oma kõige lähedasematele inimestele, sest pidas seda nii piinlikuks.
Sama ausalt ja avameelselt räägib Kaia Kanepi raamatus ka oma keerulistest isiklikest suhetest treeneritega ja dramaatilistest treenerite vahetustest.
Raamatus on kasutatud Kaia Kanepi päevikuid aastatest 1995-2012. Raamatu lõpus on eraldi statistikaosa põhjaliku ülevaatega kõikidest Kaia Kanepi võistlusmängudest.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Reketiga tüdruk. Kaia Kanepi teekond Ameerika mägedel , Kalle Muuli, Helen Sulg, KAVA 2017Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Aino Kallas, Pärjapunuja. Päevaraamat aastaist 1897-1906,
Eesti Raamat, 1994, hind: 10,50 eurot
Brad Stone, Pood, kust saab kõike. Amazoni ja Jeff Bezose lugu,
Rahva Raamat AS, 2017, hind: 20,00 eurot
Enn Vaino, Laante süles, tuulte vallas 1,
E. Vaino, 2007, hind: 9,00 eurot
Arvo Valton, Ühises hoovuses,
Hea Lugu, 2018, hind: 9,00 eurot
Rait Avestik, Aarne Üksküla,
Fotosulg OÜ, 2017, hind: 50,00 eurot
Marko Viik, Nädalavahetuse-kõva-mees. Mäletades asju, mida ma tahaksin unustada. Tee alkoholist vabaks,
Hartford Productions, 2021, hind: 18,00 eurot
Marilyn Monroe, Fragmendid,
Oceanic, 2012, hind: 15,00 eurot
Paavo Kivine, Palusalu,
Äripäev, 2017, hind: 22,00 eurot
Jaan Talts, Paavo Kivine, Tahtmine,
Eesti Raamat, 1982, hind: 7,50 eurot
Justin Petrone, Minu Eesti. Kas lubate elada? I osa,
Petrone Print, 2009, hind: 12,90 eurot
Elulood, memuaarid all on 4636 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!