Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Kalakokad kalastajagaAutor(id): Hanno Kask
Kujundaja: Tiina Alver
Kirjastus: Zero Gravity OÜ, Kalastaja Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2015
Originaalkeel:
ISBN: 9789985995891
Lehekülgi: 160
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 220x160
Suurus: tavaformaadist pisut suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
"Kalakokad Kalastajaga" on emotsionaalne ja meeleolukas lugemine kokkadest nende köögis. Kalastaja käib koos fotograafiga erinevates Eestimaa paikades, kokkab koos kokkadega ja pildistab protsessi.
Kui ühelt poolt on see raamat kokkamisest ja sellest, kuidas kaladest süüa teha, siis teiselt poolt on tegemist raamatuga kalakokkadest. Mitte kokaraamat vaid kokkade raamat, ehkki sugugi kõik neist ei luba ennast kokaks nimetada. Raamat sellest kuidas inimesed kes fännavad head toitu ja söögitegemist, värskest kalast süüa teevad. Millised on nende tõekspidamised, lemmiktoidud ja valmistamise viisid, nipid, kokatarkused ning ka maailmavaade laiemalt. Kes eelistab lihtsat naturaalset kalamaitset, kes väärindab väheväärtuslikku kala, kelle toitude kreatiivseks jõuks on laiskus või kes liigub mängleva kergusega tipptasemel kokakunsti kõrgeimatel astmetel. Kõik nad teevad oma asja südamega.
Raamat ei ole klassikaline retseptiraamat vaid siin antakse edasi kalatoitude valmistamise ideid, viise ja nippe. Lisaks on palju pilte illustreerimaks kokkade tegevust ja toidu valmistamist. Kokkamine on põnev.
Märksõnad:
Zero Gravity OÜ
kalad (zool.)
kalatoidud
toiduvalmistamine
kokaraamatud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kalakokad kalastajaga, Hanno Kask, Zero Gravity OÜ, Kalastaja Raamat 2015Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Ulrika Davidsson ja Ola Lauritzson. Toimetaja Signe Siim, Parimad GI-retseptid. 100 retsepti, kus peaaegu pole suhkrut ega kiireid süsivesikuid,
Viola, 2006, hind: 13,00 eurot
Teeme fondüüd, wokid ja tulepajad nauditavaks. Ajalugu ja köögipraktika. Retseptid kogu maailmast,
Avita, 2002, hind: 9,00 eurot
Kadi Toompere, Jooga köögis 2. Rõõm ja tervis kooskokkamisest,
Varrak, 2016, hind: 17,00 eurot
Maret Sukles, Elu on pidu,
Helios kirjastus, 2019, hind: 19,00 eurot
Jenni Fleetwood, 10... 20... 30 minuti kokaraamat,
Sinisukk, 2002, hind: 6,00 eurot
Mirjam Beile, Leivaküpsetamine leivaküpsetusmasinas. 222 retsepti,
Sinisukk, 2010, hind: 24,00 eurot
Carla Bardi, Ting Morris, Šokolaad. 140 magusat retsepti,
Koolibri, 2014, hind: 18,00 eurot
Pille Enden ja Lia Virkus, Kiire perenaise kokaraamat,
Ajakirjade Kirjastus, 2011, hind: 18,00 eurot
koostanud Heidi Vihma, Koduköögi meistriklass 3. Retseptid, nõuanded ja nipid koduseks küpsetamiseks,
Menu Kirjastus, 2015, hind: 11,00 eurot
Stella Kalogeraki, Cretan Cookery: Mums 200 Recipes,
Mediterraneo Editions, 2006, hind: 8,00 eurot
Kokaraamatud all on 2373 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!