Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Lugu Keegi Eikellegitütre isastAutor(id): Kätlin Kaldmaa
Kujundaja: Mai Grepp
Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel:
ISBN: 9789949502547
Lehekülgi: 104
Seisukord: normaalses korras kasutatud raamat
Mõõdud: 192 × 232 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
Keegi Eikellegitütar elab emaga kahekesi. Öeldakse, et tal pole isa. Kuidas nii, peab ju olema! Ühel ilusal päeval otsustab väike Keegi Eikellegitütar oma isa otsima minna. Teekond saab pikk ja käänuline, üle lugematute mägede ja jõesügavuste, kalasildade ja taevalaotuse, abiks vaid väike võlupaun, hea õnn ja targad saatjad.
Tuleb välja, et Keegi Eikellegitütre isa Eikeegi on keegi, kellest teatakse igal pool kõnelda põnevaid ja väga salapäraseid lugusid.
Kätlin Kaldmaa on lisaks mitmele luulekogule kirjutanud ja avaldanud ka lasteraamatu „Neli last ja Murka” (2010).
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Lugu Keegi Eikellegitütre isast, Kätlin Kaldmaa, Ajakirjade Kirjastus 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:
August Jakobson, Ööbik ja vaskuss. Eesti rahva muinasjutte lindudest ja loomadest,
Eesti Raamat, 1987, hind: 7,50 eurot
Koostanud: Heino Väli, Jutupaunik 3,
Eesti Raamat, 1965, hind: 4,50 eurot
Diana Leesalu, Kaks grammi hämaruseni,
Verb, 2005, hind: 10,00 eurot
Silvia Rannamaa, Kasuema,
Eesti Raamat, 1965, hind: 3,50 eurot
Eno Raud, Lugu lendavate taldrikutega,
Eesti Raamat, 1973, hind: 4,00 eurot
Kerttu Soans, Inimene puudlinahas,
Petrone Print, 2016, hind: 9,00 eurot
Juhan Saar, Metsa taga ei ole mets. Hommikujutud,
Faatum, 2007, hind: 4,00 eurot
Eno Raud, Sipsik,
Eesti Raamat, 1981, hind: 7,00 eurot
Rein Raamat, Rüblik,
Perioodika, 1979, hind: 4,00 eurot
Aleksei Olgin, Šokolaadijänesed,
Kirjastus SE&JS, 2019, hind: 6,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3812 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!