Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Olid alles ajad! Taasiseseisvunud Eesti Vabariik 25Autor(id): Koostaja Helen Lausma-Saar
Kirjastus: Rahvarinde Muuseum
Linn:
Aasta: 2016
Originaalkeel:
ISBN: 9789949981205
Lehekülgi: 320
Sari: Rahvarinde Muuseumi toimetised
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 255x185
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Olid alles ajad! Taasiseseisvunud Eesti Vabariik 25" koondab toonaste rahvarindelaste, Rahvarinde Muuseumi juurde loodud Rahvarinde Seltsingu liikmete meenutusi päevadest ja tegudest, mis viisid Eesti iseseisvuse taastamiseni. Avame raamatu ... ja lehekülg lehekülje järel saame osa neist pöördelistest sündmustest, meie vaba riigi taassünni saagast. See on meie ühine ajalugu, nagu seda tehti veerand sajandit tagasi.
Mida rohkem mälestusi on tulevaste põlvede jaoks talletatud, seda rikkam ja värvikam on ajaloopärand. Mida rohkematest vaatenurkadest suudame toimunut vaadelda ja hinnata, seda tõepärasema ülevaate saame. Antud juhul on meil võimalik läbi ühiskonnateadlaste, poliitikute, kultuurikorüfeede, ajaloolaste ja oma ala spetsialistide silmade saada väga mitmetahuline sissevaade oma lähiajalukku. Järjekordselt võime lugedes tõdeda, et mälestused ei ole kunagi mustvalged, vaid ääretult värvirohked ning seetõttu ka kaasahaaravad.
Rahvarinde Muuseumi toimetised
Eestimaa Rahvarinne
rahvarinded
massiliikumised
poliitiline ajalugu
lähiajalugu
vabadusliikumine
laulev revolutsioon
rahvuslik vabadusvõitlus
Eesti
mälestused
artiklikogumikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Olid alles ajad! Taasiseseisvunud Eesti Vabariik 25, Koostaja Helen Lausma-Saar, Rahvarinde Muuseum 2016Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
koostaja Virve Tamm, Aegade kaja. Laeva valla ajalugu,
V. Tamm, 2012, hind: 15,00 eurot
Merike Jürjo ja Mati Õun. Toimetuskolleegium: Toomas Hiio, Eerik-Niiles Kross, Tiit Noormets, Heino Piirsalu, Indrek Tarand, Olla väärikas juht, kui isamaa vajab. Eesti reservohvitserkond 1900–2007,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 2007, hind: 14,00 eurot
Endel Saar, Sõruots - Hiiumaa lõunarand 3. osa,
Sõruotsa Külaselts, 2008, hind: 11,00 eurot
Klaus Brinkbäumer, Clemens Höges, Christoph Kolumbus. Triumf ja tragöödia,
Kunst, 2006, hind: 14,00 eurot
Paavo Kangur, Eesti maffia. Organiseeritud kuritegevuse sünd iseseisvunud Eestis,
Rahva Raamat AS, 2018, hind: 20,00 eurot
Viktor Suvorov, Spetsnaz. Vene eriteenistuste ajaloost,
Tänapäev, 2019, hind: 35,00 eurot
Evy Laamann Kalbus, Tõde ei põle tuleski. Ühe eesti ohvitseri elutee ja sõjamälestused,
1993, hind: 13,00 eurot
Lembit Anton, Selles sõjas mina ei sure,
2007, hind: 18,00 eurot
John Keegan, Teine Maailmasõda,
Varrak, 2009, hind: 21,00 eurot
Saul David, Sõjalised prohmakad. Miks ja kuidas on lahinguväljal lüüa saadud,
Varrak, 2006, hind: 25,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 6157 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!