Teema: Keel ja kirjandus
Pealkiri:
Otto Wilhelm Masingu kirjad Johann Heinrich Rosenplänterile 1814-1832. II köideAutor(id): Koostanud Eva Aaver, Leo Anvelt, Heli Laanekask ja Abel Nagelmaa
Kirjastus: Tartu Ülikooli Kirjastus, Eesti Kirjandusmuuseum
Linn: Tartu
Aasta: 1996
Originaalkeel:
ISBN: 9985602498
Lehekülgi: 326
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 173 × 248 mm
Suurus: tavaformaadist veidi suuremas formaadis, pehmete kaantega
Sisu:
#T137#
Die Briefe von Otto Wilhelm Masing an Johann Heinrich Rosenplänter 1814-1832
Teine köide 1819-1820. Kirjad 49-116
Märksõnad:
Rosenplänter, Johann Heinrich, 1782-1846
Eesti
keeleteadlased
kultuuritegelased
kirjastajad
pastorid
baltisaksa
kirjavahetus
eesti keel
keeleajalugu
kultuur
kirjad
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Otto Wilhelm Masingu kirjad Johann Heinrich Rosenplänterile 1814-1832. II köide, Koostanud Eva Aaver, Leo Anvelt, Heli Laanekask ja Abel Nagelmaa, Tartu Ülikooli Kirjastus, Eesti Kirjandusmuuseum 1996Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Keel ja kirjandus alla viimati lisatud:
Richard Kleis, Antiikkirjanduse ajalugu. Kõrgkooli õpik filoloogia erialadel,
Valgus, 1980, hind: 4,00 eurot
toimetanud Piret Kruuspere, Piret Viires, Eesti pagulaskirjandus 1944-1992. Memuaristika. Tõlkekirjandus. Kordustrükid,
Underi ja Tuglase Kirjanduskeskus, 1996, hind: 3,00 eurot
Märt Hennoste, Väike Eesti kirjanduslugu. IX klassi õpik-lugemik,
Koolibri, 1997, hind: 6,00 eurot
Hiiu keele raamand +CD,
Hiiu Öko, 2016, hind: 26,00 eurot
Toivo Kuldsepp, Ülevaade soome kirjandusest,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 1986, hind: 5,00 eurot
Aivar Kull, Kull ja kiri,
Ilmamaa, 2015, hind: 9,00 eurot
Maie Kalda, Eesti kirjanduse ajalugu V köide, 2. raamat. Kirjandus Eestis 1950.-1980-ndail aastail.,
Eesti Raamat, 1991, hind: 15,00 eurot
Techne,
Scripta Musicalia, 2002, hind: 8,00 eurot
Koostanud Eneken Laanes Toimetanud Ülle Kurs, Metamorfiline Kross. Sissevaateid Jaan Krossi loomingusse,
Underi ja Tuglase Kirjastuskeskus, 2005, hind: 12,00 eurot
Koostanud Enda Naaber Nipsust, Ilmaneitsi embuses. Saarlaste sajandivanune kirjanduslugu (artiklid ja mälestused),
E. Naaber-Nipsust, 2000, hind: 4,00 eurot
Keel ja kirjandus all on 1454 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!