Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Ökulite raamat. Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 30Autor(id): Koostanud Jaan Õispuu; eessõna: Piret Hiisjärv
Kujundaja: Ave Lipping, Silver Sepp
Kirjastus: Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium
Linn: Tallinn
Aasta: 2007
Originaalkeel:
Lehekülgi: 232
Seisukord: korralik raamat
Mõõdud: 175 × 240 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvas köites
Sisu:
Raamat on esimene Õismäe Humanitaargümnaasiumi väljaanne, mis vahendab sõnas ja pildis eri nimesid kandnud kooli (Tallinna 9. Keskkool, Õismäe Humanitaarkeskkool) argipäeva ja pidulikumaid sündmusi.
Raamatus meenutavad oma kooliaastaid õpetajad ja praegused ning endised õpilased. Toodud on valik õpilaste omaloomingut ja õpetajate mahlakamaid ütlusi, endiste ja praeguste õpetajate ja õpilaste nimekiri.
Märksõnad
gümnaasiumid
kooliajalugu
vilistlased
õpilasomalooming
Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium
gümnaasiumid
kooliajalugu
vilistlased
õpilasomalooming
Tallinn
mälestused
juubeliväljaanded
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Ökulite raamat. Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 30, Koostanud Jaan Õispuu; eessõna: Piret Hiisjärv, Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium 2007Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eesti ajalugu alla viimati lisatud:
Enno Tammer, Punatsensuur mälestustes, dokumentides, reeglites,
Tammerraamat, 2014, hind: 20,00 eurot
Johannes Raudmäe, Ma pääsesin siiski,
Hea Lugu, 2013, hind: 17,00 eurot
Mirko Harjula, Eesti 1914-1922,
Tänapäev, 2011, hind: 18,00 eurot
Hanno Ojalo, Kui eestlased Riiat vallutasid. Eesti ja Läti sõjakeerises 1915 - 1920,
Kunst, 2012, hind: 17,00 eurot
Kadri Tammur, Vaimuelust XVII sajandi Liivimaal. Intellectual life in 17th century,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 2007, hind: 12,00 eurot
Koostanud: Vello Naaber, Eesti ala mõisate nimestik,
Eesti Raamat, 1984, hind: 15,00 eurot
August Hanko, Leitnant Julius Kuperjanov. Partisanide löögivaimu kehastaja,
1990, hind: 7,00 eurot
Klubi Wiking-Narva ajalookomisjon. Peatoimetaja (koostaja) Harry Tulp, Minu au on truudus. Pataljon Narva ajalugu,
Greif, 1995, hind: 26,00 eurot
350 aastat trükikunsti Tallinnas,
Eesti Raamat, 1988, hind: 5,00 eurot
Koostanud: A. Sõmera, Tööliste Kelder. Eesti NSV Riiklik Ajaloomuuseum. Muuseumi juht,
Perioodika, 1976, hind: 4,00 eurot
Eesti ajalugu all on 3518 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!