Teema: Laulikud
Pealkiri:
Õunake 3/2012. Abiks õpetajaleAutor(id): Koostanud Lana-Maria Peterson
Kirjastus: SP Muusika
Linn:
Aasta: 2012
Originaalkeel:
ISBN: 22280111
Lehekülgi: 34
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210 × 297 mm
Suurus: suures formaadis ning pehmes köites raamat
Sisu:
„Õunake“ on sarjana ilmuv kogumik muusikaõpetajatele, mis pakub uusi ideid ja värsket repertuaari mudilastega muusikategevuste läbiviimiseks. "Õunake nr 3/2012" on sisult nagu vikerkaar pakkudes materjali kogu aastaks. Mängime kõlapulki ja ukulelet, näitame pilte ja illustratsioone erinevate teemade juurde, lõimime muusikategevust teiste valdkondadega, lavastame loo ravimtaimedest ja leivast, tutvustame uusi ja ilmuvaid trükiseid ja cd-sid. Jätkub artiklite sari meie muusikaõpetuse ajaloost, tutvustame Lääne-Viru teenekat muusikaõpetajat ja laulukirjutajat Viivi Voorandit. Ja muidugi sisaldab "Õunake" uusi laule ja muusikalisi mänge parimatelt praktikutelt üle vabariigi.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Õunake 3/2012. Abiks õpetajale, Koostanud Lana-Maria Peterson, SP Muusika 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Muusika, noodid, laulikud alla viimati lisatud:
Vello Karu, Akordioniõpik,
Eesti Raamat, 1986, hind: 20,00 eurot
Koostanud: A. Oit, Laulge kaasa! 23,
Eesti Raamat, 1971, hind: 2,50 eurot
Koostanud: A. Oit, Laulge kaasa! 23,
Eesti Raamat, 1971, hind: 4,00 eurot
Albert Uustulnd, Laule. Albert Uustulnd,
Eesti Raamat, 1985, hind: 4,00 eurot
Heino Rannap, Muusika eesti perekonnas ja rahvakoolis,
Eesti Raamat, 1972, hind: 4,00 eurot
Uno Naissoo, Harmoonia alused,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1961, hind: 14,00 eurot
Koostanud: Neeme Laanepõld, Orelid ja osjapillid, pasunad ja parmupillid. Muusikainstrumente Teatri- ja Muusikamuuseumis,
Eesti NSV Kultuuriministeerium, 1972, hind: 2,00 eurot
Ilmar Madisson (koostaja), Laule trellide ja okastraadi tagant,
Eesti Raamat, 1989, hind: 4,00 eurot
Koostanud: Peeter Perens, Võõrkeelsete muusikaterminite sõnastik. 5 500 märksõna ja lühendit,
Kabral & Co, 1994, hind: 8,00 eurot
Eesti muusika biograafiline leksikon II. N-Y,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 2008, hind: 21,00 eurot
Muusika, noodid, laulikud all on 1857 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!