Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Eesti peremärgidAutor(id): Koostanud Sirje Pallo
Kujundaja: Maarja Meeru
Kirjastus: Grenader
Linn: Tallinn
Aasta: 2005
Originaalkeel:
ISBN: 9949422175
Lehekülgi: 72
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 163 × 246 mm
Suurus: tavaformaadist veidi suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Märksõnad::
kultuuripärand
etnograafia
motiivid
maalid
ehted
peremärgid
märgid
sümbolid
eesti
peremärgid
kultuuripärand
etnograafia
motiivid
märgid
Eesti
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Eesti peremärgid, Koostanud Sirje Pallo, Grenader 2005Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Arno Köörna, J. Lepp, Heiki Lindpere, Lennart Meri, Eerik-Juhan Truuväli, 1940. aasta Eestis. Dokumente ja materjale,
Olion, 1990, hind: 7,00 eurot
Stéphane Bruchfeld, Paul A. Levine, Jutustage sellest oma lastele... Raamat holokaustist Euroopas aastatel 1933-1945,
Iisraeli Sõbrad, 2003, hind: 7,00 eurot
Jüri Selirand, Evald Tõnisson, Artur Vassar, Kui Lembitu kutsus...,
Eesti Raamat, 1968, hind: 6,00 eurot
Henrik Eberle, Matthias Uhl, Hitleri toimik. NKVD salajane ettekanne Jossif Stalinile, koostatud Hitleri isikliku adjutandi Otto Günsche ja kammerteener Heinz Linge ülekuulamise protokollide põhjal Moskvas 1948/49,
Tammerraamat, 2006, hind: 16,00 eurot
Kaljo Alaküla, 3. eskadrill,
1999, hind: 16,00 eurot
Leonid Brežnev, NSV Liidu põllumajanduse edasiarendamisest. NLKP Keskkomitee peasekretäri seltsimees L. Brežnevi ettekanne NLKP Keskkomitee pleenumil 3. juulil 1978. NLKP Keskkomitee pleenumi 4. juuli 1978. aasta otsus,
Eesti Raamat, 1978, hind: 2,50 eurot
Maailmapärand,
Tänapäev, 2009, hind: 21,00 eurot
Alan John Percivale Taylor, Habsburgide monarhia 1809-1918 (Habsburgide dünastia),
Olion, 2002, hind: 15,00 eurot
Krista Aru, Sergei Issakov, Ea Jansen, Epp Lauk ja Juhan Peegel, Eesti ajakirjanduse teed ja ristteed,
Olion, 1994, hind: 5,00 eurot
koostaja Hanno Ojalo, Vabadussõda 1918-1920. Hannes Walteri artiklite kogumik,
Ühinenud Ajakirjad, 2021, hind: 12,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 6063 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!