Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
KollektsionääridAutor(id): David Baldacci
Kujundaja: Tarmo Puudist
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2007
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Maia Planhof
ISBN: 9789949122691
Lehekülgi: 440
Sari: Toimik 47
Seisukord: raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega, kaaned kohati kulunud, leheservad pisut määrdunud, sisu korras
Mõõdud: 150 × 215 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
#T248# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. VPT
Mõned inimesed koguvad postmarke või pesapallikaarte, Roger Seagraves kogub hingi. Samuti müüb ta Ameerikat selle vaenlastele, üks hävitav saladus korraga. Samal ajal, kui riik kannatab järjest suuremate tagasilöökide all ning mõjuvõimsad inimesed langevad Seagravesi jultunud vandenõu ohvriks, viib Annabelle Conroy, oma põlvkonna andekas kelmustemeister, ellu hiiglasliku pettemanöövri maailma ühe halastamatuma mehe vastu.
Nende mõrvade ja varguste keerisesse jäävad Kaameliklubi neli liiget, keda juhib salapärane ja karismaatiline Oliver Stone. Kui mõrvapaigad hakkavad jõudmakodule liiga lähedale, peab Kaameliklubi appi võtma leidlikkuse ja tugevad närvid, et ellu jääda kõige hävitavama vaenlase ees, kellega nad eales silmitsi on seisnud.
Klubi saab abi ootamatust allikast, kui liitub põgeneva Annabelle'iga, inimesega, kes on iga toll niisama söakas ja leidlik kui Stone. Kui surm järgneb surmale ja panused tõusevad veelgi kõrgemale, tõmmatakse Annabelle ja Kaameliklubi meeleheitlikku võitlusse mehe vastu, kes on otsustanud lisada nad kõik oma arvukasse mõrvade kollektsiooni, parseldades samal ajal maha Ameerikat kõrgeimale pakkujale.
Raamat on sarjast: Toimik, nr.47
Originaalkeelne pealkiri: The collectors
Märksõnad:
Ameerika
ilukirjandus
põnevusromaanid
kriminaalromaanid
Toimik 47
Hind:
8,00 EURTeema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Barbara Cartland, Mägede kutse,
AS Singoni, 1997, hind: 4,00 eurot
Suzanne Robinson, Hauka süda,
Ersen, 1998, hind: 8,00 eurot
Taylor Adams, Pääsu pole,
Pegasus, 2018, hind: 14,00 eurot
Nora Roberts, Pühad patud. New York Timesi bestseller,
Ersen, 1998, hind: 6,00 eurot
Cait London, Võitlus mineviku varjudega. New York Timesi bestseller,
Ersen, 2004, hind: 4,00 eurot
Kobie Krüger, Pere keset loodust. Kõnnumaa võlu ja ilu,
Varrak, 2002, hind: 12,00 eurot
Francoise Chandernagori, Esimene naine,
Eesti Raamat, 2005, hind: 6,00 eurot
Aleksandra Marinina, Stiilimeister,
Ersen, 2006, hind: 7,00 eurot
Aleksandra Marinina, See, kes teab. Triloogia 3. raamat,
Ersen, 2007, hind: 6,00 eurot
Eda Ahi, Kärt Hellerma, Kätlin Kaldmaa, Maarja Kangro, Tiina Ann Kirss, Veronika Kivisilla, Helga Nõu, Carolina Pihelgas, Anu Saluäär, Jelena Skulskaja, Triin Soomets, Elin Toona ja Elo Viiding, Kolmteist eesti kirja,
Kultuurileht, 2016, hind: 4,00 eurot
Ilukirjandus all on 22486 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!