Teema: Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid
Pealkiri:
Mister Krants ja valge loheAutor(id): Lauri Juursoo
Kirjastus: Elust Enesest
Linn: Tallinn
Aasta: 2019
Originaalkeel:
ISBN: 9789949720071
Lehekülgi: 92
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x160
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
„Mister Krants ja valge lohe“ on 16 lustliku looga (une)jutukogu. Lapsed avastavad sellest kõik¬-suguseid saladusi otse elust enesest. Näiteks saab teada, mida teevad päkapikud suvel, kus ja kuidas valmivad kommid, kas isad on üldse olemas, millest unistavad vanaisad ning mis elu elavad triik-särgid ja kleidid tegelikult.
Raamatu joonisfilmilikud illustratsioonid annavad võimaluse lugudesse ise sisse minna ja raamatu lõpus saabki igaüks värvida otse raamatusse oma Mister Krantsi ja lendava auto.
Kes on see Mister Krants ja mis seos on tal valge lohega, see selgub juba raamatust.
Märksõnad:
Elust Enesest
Mariann Joa
huumor
lastekirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Mister Krants ja valge lohe, Lauri Juursoo, Elust Enesest 2019Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid alla viimati lisatud:
Astrid Reinla, Miikael,
Eesti Raamat, 1989, hind: 3,50 eurot
Silvia Rannamaa, Kadri,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 5,00 eurot
Juhan Smuul, Meremees Murka,
Eesti Raamat, 1986, hind: 4,00 eurot
Koostanud Kaspar Jassa, Tuuli Kaalep ja Jane Liiv, Minu jõulujutt. Eesti Rahva Muuseumi jutusari 3,
Eesti Rahva Muuseum, 2011, hind: 5,50 eurot
Koostanud ja järelsõna: Ants Järv, Meie kiisul kriimud silmad. Vana-vana-vanaemade-isade lastelaule,
Eesti Raamat, 1985, hind: 5,00 eurot
Helen Eikla, Sennahoi ja Nurrnopsu. Üks põhjamaa lugu,
Papalloona Print, 2017, hind: 13,00 eurot
Riina Kasser, Väike seebimullipuhuja,
Ajakirjade Kirjastus, 2009, hind: 5,50 eurot
Aidi Vallik, Koletise lugu,
Lugu-Loo, 2005, hind: 9,00 eurot
Ira Lember, Koolipoiss Jannu,
Eesti Raamat, 1981, hind: 4,00 eurot
Jaan Rannap, Maari suvi,
Eesti Raamat, 1983, hind: 8,00 eurot
Laste- ja noortekirjandus: eesti autorid all on 3857 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!