Teema: Keel ja kirjandus
Pealkiri:
Kõnelema! Harjutusi suulise väljendusoskuse arendamiseks koos õpetuste ja soovitustegaAutor(id): Maaja Hage
Kujundaja: Liina Siib
Kirjastus: Koolibri
Linn: Tallinn
Aasta: 1994
Originaalkeel:
ISBN: 9985000765
Lehekülgi: 200
Seisukord: kaaned kohati kulunud, sisu korras, raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega
Mõõdud: 167 × 214 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
#T051# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 037
Isikule on tarvis kolme julgust: seista üksinda, teada sihti ning seda kuulutada (A. Valton). Meist keegi pole sündinud kõnemeheks ja paljud ei usugi, et see on õpitav kunst.
Olles kordki tundnud rõõmu vabast eneseväljendusest, hakkad Sa uskuma selle võimalikkusse. Ära ole iseenese vangivalvur, Sinus on hulga avastamata tarkust, võimeid ja võlu. Usu seda, pea meeles oma seniseid õnnestumisi ja tegutse, sest miski ei sünni tööta.
Maaja Hage
Käsiraamat on mõeldud kasutamiseks eelkõige keskkooli kõneõpetuse, aga ka põhikooli eesti keele ja kirjanduse tundides. Eesmärgiks ei tohiks seada õpiku kaanest kaaneni läbitöötamist; iga rühm võib lugemist alustada temale meeldivast osast just siis, kui on sobivaim aeg.
Raamat on kirjutatud õpilasele lugemiseks ega sobi seega ümberjutustamiseks, sest siis katkeks seos autori ja lugeja vahel. Õpetajale jääb juhendaja, abistaja, vestluskaaslase, nõuandja, mängus osaleja roll. Ka hinnangute andmisel peab õpetaja olema vaid üks paljude seast.
Märksõnad:
käsiraamatud
õppekirjandus
keel ja kirjandus
Hind:
15,00 EURTeema
Kultuur alla viimati lisatud:
Leena Kurvet-Käosaar ja Marja Unt, Kurt Vonnegut. Jerome David Salinger. Kirjanduse lisamaterjal gümnaasiumile,
Avita, 2003, hind: 6,80 eurot
Platon, Pidusöök. Sokratese apoloogia. Klassikalised lood,
Eesti Raamat, 1985, hind: 8,00 eurot
Merike Mikk, Tahan Soome elama! Teejuht: konkreetsed näpunäited ja tõsielulood,
OÜ Pallimeri, 2014, hind: 12,00 eurot
Rosemary Sutcliff, Lohetapja. Lugu Beowulfist,
Kunst, 1994, hind: 6,00 eurot
Koostanud Eda Kalmre, Tüdruk veiniplekiga kleidis. Tänapäeva hirmu- ja õudusjutte,
Ajakirjade Kirjastus, 2011, hind: 14,00 eurot
Vastutav toimetaja Jüri Nõmm, Marm 3/4. Paastukuu 1990,
Kärp, 1990, hind: 2,60 eurot
Sassuuni Davith. Armeenia rahvaeepos,
Eesti Raamat, 1975, hind: 6,50 eurot
Anton Jürgenstein; Koostaja Hando Runnel, Kultuuriteolised,
Ilmamaa, 2020, hind: 11,00 eurot
Maaja Kallast, Käitumise kuldvara. Ametis ja puhkusel,
Aed, 1998, hind: 5,00 eurot
Heino Jõe, Lugu käbist. Lugu kännust,
Ränikiviküla, 1980, hind: 4,00 eurot
Kultuur all on 4916 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!