Viimane raamatupood Londonis, Madeline Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Viimane raamatupood Londonis, Madeline Martin, Ersen 2021 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Õhtud sõidavad õue""Looming 1999/12. Eesti Kirjanike L..""Madis Jeffersoni 11 põgenemist""Mõtteharjutuste vihik. Elukooli 5..""Luuletusi ja poeeme""Looming 1967/9""Kirurg Lembit Roostar. Alutaguse l..""Elujälg""Looming 1993/6. Eesti Kirjanike Li..""Lihtsalt lõpp""Looming 1998/2. Eesti Kirjanike Li..""Proua välisministri Madeleine Alb..""Autod ja traktorid""Paruness ja muusik. Proua von Meck..""Võitmise iidne kunst. 108 hiina s..""Olemise tee Olemisse""Stalini lehmad""Nukra nõia rännutee ehk žanriot..""Jäin Huckleberry Finniga juttu aj..""Looming 2013/5. Eesti Kirjanike Li..""Esimesed värsid (1956-1959)""Päevadest pärg. Luulet aastast 2..""Akadeemia 2000/3""Kohvi jalaga, palun...""Looming 1994/11. Eesti Kirjanike L..""Zen, vihmapuu ja punane ämber""Akadeemia 1993/4""Valgus võtab ka ruumi""Fragmendid""Diplomaat ja mälu""Looming 1967/12""Sõda 2023. Kõigile, kes võitlev..""Adieu, lycée! Hüvasti, lütseum!""Akadeemia 2004/12""Vanasõnaraamat""Looming 1994/10. Eesti Kirjanike L..""Looming 2013/4. Eesti Kirjanike Li..""Las ma istun kodukaskede alla""Games Of Vengeance (Hugo Fitzduane..""The Signature of All Things""Akadeemia 2013/2""Eestimaine ingel. Sonetid""Tunnetemaagia""Traagelniidid. Luuletusi 1954-1989""Looming 2013/6. Eesti Kirjanike Li..""Tõus ja mõõn viib kaasa. Hercul..""Looming 2013/8. Eesti Kirjanike Li..""Kolme otsaga köis""Little Women""August Kitzberg""Akadeemia 2014/9""Pärija""Maa ja mere laulud""Akadeemia 2014/3""Tulbiõdede saladused""IXQ [luuletused]""Õhtused laulud""Jeesus Kristus – superdissident""Pontu ja Priidu""Seven Dialsi mõistatus""Juka. Luuletusi ja miniatuure""Hõivatud haud""Avameelsed kahetsused""Rüsinatund""Kosmonaut""Vikerkaar 20. Valik esseesid 1986-..""ABBA. Mängu nimi""Pühapäevalapsed""Ja päevad mööduvad""Uus raamat""Loomine ja kadu""Äraõitsenud meelespead. Kolmas l..""Kirjad I (1929-1961)""Ühe baltlase võitlustee. Püüdl..""Ohakavein""Laibalill. Kaldan ja Schäfer 1""Heledamaks muutub päev. Kaheteist..""Ajast väljas""Eesti nõukogude romaan""Palunõiaq""Hetkesekundid""Pühapäevane filosoofiaklubi""Kutse rännakule (luulekogu)""Armastuse kunst""Hetked merega. Luuletusi aastaist ..""Hõbedane mõttelõng. Valitud luu..""Rumba neljal käel ehk süvanurgas..""Ainsa ööga läbi maa. Luulet 195.."
88 tk kogusumma: 588,80 EUR

Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri: Viimane raamatupood Londonis
Autor(id): Madeline Martin

Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2021
Originaalkeel:
ISBN: 9789949828081
Lehekülgi: 280
Sari: Harlequin

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 208x140
Suurus: Pehmekaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

August 1939: London valmistub sõjaks, kui Hitleri väed läbi Euroopa tungivad. Grace Bennett oli alati unistanud Londonisse kolimisest, aga kindlasti ei lootnud ta sealt eest leida varjendeid ja ette tõmmatud kardinaid. Ja kahtlemata ei kujutanud Grace kunagi ette, et asub tööle Primrose Hilli raamatupoes, tolmuses vanas äris Londoni südames.

Kui Londoni pommitamine sageneb, avastab Grace keset pimendamisi ja õhurünnakuid raamatute ettelugemise jõu, mis ühendab kogukonda viisil, millest ta kunagi ei unistanud – jõu, mis saab võitu isegi sõja kõige pimedamatest öödest.

Märksõnad:
Ersen
Harlequin

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Ilukirjandus alla viimati lisatud:

Emily Jane Brontë, Vihurimäe,
Eesti Raamat, 1974, hind: 4,00 eurot

Anton Hansen Tammsaare, Tõde ja õigus I,
Eesti Raamat, 1974, hind: 5,00 eurot

Eduard Vilde, Nali ja pilge (Jutustused II),
Eesti Riiklik Kirjastus, 1952, hind: 3,00 eurot

Agatha Christie, Nemesis,
Elmatar, 1997, hind: 6,00 eurot

Agatha Christie, Sädelev tsüaniid,
Elmatar, 1995, hind: 4,00 eurot

Alain-Fournier, Minu sõber suur Meaulnes. Europeia sari,
Perioodika, 1996, hind: 5,00 eurot

Margaret Mitchell, Tuulest viidud 2,
Eesti Raamat, 1991, hind: 4,00 eurot

Miguel de Cervantes Saavedra, Teravmeelne hidalgo Don Quijote La Manchast II,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1955, hind: 5,00 eurot

Jaroslav Hašek, Vahva sõduri Švejki juhtumised maailmasõja päevil,
Eesti Raamat, 1975, hind: 23,00 eurot

Robert E. Howard, Pimeduse rahvas. Seiklusjutud Barbar Conani autorilt,
Fantaasia, 2002, hind: 5,00 eurot



Ilukirjandus all on 23602 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Viimane raamatupood Londonis, Madeline Martin, Ersen 2021 | vanaraamat.ee
Viimane raamatupood Londonis, Madeline Martin, Ersen 2021 | vanaraamat.ee
Viimane raamatupood Londonis, Madeline Martin, Ersen 2021 | vanaraamat.ee
Viimane raamatupood Londonis, Madeline Martin, Ersen 2021 | vanaraamat.ee
Viimane raamatupood Londonis, Madeline Martin, Ersen 2021 | vanaraamat.ee
Viimane raamatupood Londonis, Madeline Martin, Ersen 2021 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud