Teema: Kunstiajalugu
Pealkiri:
KunstileksikonAutor(id): Toimetanud Sirje Laidre, Sirje Ootsing ja Inge Rajasaar
Kujundaja: Triinu Ootsing
Kirjastus: Eesti Klassikakirjastus
Linn:
Aasta: 2001
Originaalkeel:
ISBN: 9985609735
Lehekülgi: 472
Seisukord: kohati kulunud kaaned, pisut määrdunud lehtede servad, raamatukogust kustutatud eksemplar, normaalses seisukorras sisu
Mõõdud: 175 × 242 mm
Suurus: tavaformaadist veidi suuremas formaadis, kõvade kaantega
Sisu:
«Kunstileksikon» on kõige mahukam ja laiahaardelisem eesti autorite koostatud kunstileksikon, selles on umbkaudu 5000 mõisteseletust ja 600 illustratsiooni ning see on mõeldud ülevaatlikuks teatmeteoseks ja abimaterjaliks kunstihuvilistele.
Märksõnad
kunst
leksikonid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kunstileksikon, Toimetanud Sirje Laidre, Sirje Ootsing ja Inge Rajasaar, Eesti Klassikakirjastus 2001Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kunst, arhitektuur alla viimati lisatud:
Koostanud: Inge Teder, Tarbekunstimuuseum. Ekspositsiooni juht. Eesti NSV Riikliku Kunstimuuseumi filiaal,
Perioodika, 1985, hind: 3,70 eurot
Olav Maran. Enn Põldroos. Olev Subbi. Kunstinäituse kataloog. Tartu aprill-mai 1967 / Олав Маран. Энн Пылдроос. Олев Субби. Каталог выставки,
Eesti NSV Kultuuriministeerium, 1968, hind: 6,00 eurot
Erika Pedak, Eesti professionaalse tekstiilikunsti sünd ja kujunemine 1940. aastani,
Tartu Kõrgem Kunstikool, 2008, hind: 15,00 eurot
Eessõna: Aino Kartna; toimetanud: L. Keerend, Karl Burman junior. 12 reproduktsiooni,
Kunst, 1970, hind: 19,00 eurot
Märt Laarman; koostanud: Jüri Hain, Märt Laarman 12 reproduktsiooni,
Kunst, 1973, hind: 14,00 eurot
koostanud ja eessõna: Tiina Nurk, Paul Liivak [reproduktsioonide album],
Kunst, 1967, hind: 9,00 eurot
Koostanud ja toimetanud: Milvi Alas, Kunst 1971/ 39/1. Kujutava ja tarbekunsti almanahh,
Kunst, 1971, hind: 4,50 eurot
Vilma Reinholm, Ellinor Piipuu,
Kunst, 1974, hind: 8,00 eurot
Koostanud: P. Vabbe, Professor Ado Vabbe (näituse kataloog. Tartu, märts - mai 1962),
Tartu Riiklik Kunstimuuseum, 1962, hind: 9,00 eurot
Virve Hinnov, Endel Kõks Varase loomingu näitus,
Tartu Riiklik Kunstimuuseum, 1969, hind: 7,00 eurot
Kunst, arhitektuur all on 2257 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!