Teema: Ilukirjandus: eesti kirjandus
Pealkiri:
Westoffhauseni häärberi saladusAutor(id): Margit Peterson
Kirjastus: Heli
Linn:
Aasta: 2017
Originaalkeel:
ISBN: 9789949993512
Lehekülgi: 268
Seisukord: pisut kulunud kaaned, pisut määrdunud lehtede servad, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Mereäärse väikelinna ajaloolises häärberis ristuvad õige mitmest ajastust pärit inimeste, nii elavate kui surnute saatused. Häärberi nüüdisaegne omanik, Mari-Liisi kasuisa Ralf, ei taha kummitustesse uskuda, kuna elu on nendetagi keeruline – tema armastatu, Mari-Liisi ema Marelle, kes tüdrukupõlves lahke ja armas oli, kaldub aina enam nii seksuaalsetesse kui alkoholist tingitud liialdustesse. Kuidas on häärberiga seotud Miralda-memm, kes Mari-Liisile kõige raskemal ajal toeks oli? Mis on see saladus, mille ta endaga siit ilmast lahkudes kaasa viib? Kas vastab tõele, et lahkuja hing elab edasi mõnes ta lahkumise hetkel sündinud lapses, nagu Miralda-memm ise uskus? Selgus saabub alles viimastel lehekülgedel. Anneli Sihvart, toimetaja Margit Peterson on Pärnu kolumnist, literaat, poetess, kirjanik, Pärnu kirjandusõhtute peakorraldaja ja ema kahele täiskasvanud pojale. Igapäevastest tegemistest kirjutab blogis http://margitpeterson.blogspot.com
Märksõnad:
eesti ilukirjandus
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Westoffhauseni häärberi saladus, Margit Peterson, Heli 2017Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus: eesti kirjandus alla viimati lisatud:
Raimond Kaugver, Meie pole süüdi,
Eesti Raamat, 1984, hind: 2,00 eurot
Rein Põder, Hilised astrid,
Eesti Raamat, 1984, hind: 5,00 eurot
Arved Viirlaid, Ristideta hauad II,
Perioodika, 1991, hind: 10,00 eurot
Arved Viirlaid, Ristideta hauad I,
Perioodika, 1991, hind: 8,00 eurot
Lennart Meri, Hõbevalgem. Reisikiri suurest paugust, tuulest ja muinasluulest,
Eesti Raamat, 1984, hind: 9,00 eurot
Andrus Kivirähk, Liblikas,
Varrak, 2013, hind: 16,00 eurot
Andrus Kivirähk, Maailma otsas. Pildikesi heade inimeste elust,
Eesti Keele Sihtasutus, 2013, hind: 10,00 eurot
Tõnu Õnnepalu, Klaasveranda,
Varrak, 2016, hind: 15,00 eurot
Oskar Luts, Kevade,
Eesti Raamat, 1970, hind: 6,00 eurot
Enn Vetemaa, Tulnuk. Munad Hiina moodi (lühiromaanid),
Eesti Raamat, 1988, hind: 5,00 eurot
Ilukirjandus: eesti kirjandus all on 4492 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!