Teema: Mõtle, värvi, meisterda
Pealkiri:
Aastaringmäng. II osa. Kooliks ettevalmistav tööraamatAutor(id): Maris Kilmi, Veronika Kivisilla, Irja Loorand, Tiiu Maasik
Kujundaja: Maris Kilmi
Kirjastus: Pilgrim
Linn: Tallinn
Aasta: 2023
Originaalkeel:
ISBN: 9789949469468
Lehekülgi: 168
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 217x305
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
"Tööraamatu „Aastaringmäng“ II osa jätkab kooliks valmistuva lapse aastaringi jaanuarist juunini. Raamatu ülesehitus on sarnane esimesele osale – peatükki alustab lugu, kus tegutsevad juba tuttavad lapsed. Järgnevad emakeele, matemaatika, loodus- ja kunstiõpetuse, muusika ning liikumise ülesanded. Õppimine kulgeb ikka mänguliselt ning aastaringi ja loodusega ühes rütmis. Emade ja õpetajatena on autorid raamatu koostamisel pidanud kõige olulisemaks lapse kasvamist kooliküpseks võimalikult loomulikus ja loovas keskkonnas.
""Aastaringmäng"" on sobiv õppimiseks nii kodus, lasteaias kui eelkoolis.
Märksõnad:
Pilgrim
ettevalmistus kooliks
algõpetus
mänguline õppimine
õppematerjalid
Täiendkirjed Kilmi, Maris
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Aastaringmäng. II osa. Kooliks ettevalmistav tööraamat, Maris Kilmi, Veronika Kivisilla, Irja Loorand, Tiiu Maasik, Pilgrim 2023Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Laste- ja noortekirjandus alla viimati lisatud:
Avril Mcdonald, Hunt ja varjukoll. Kuidas toetada oma last, kui tal on pimedusega seotud hirmud?,
Pilgrim, 2020, hind: 10,00 eurot
Avril Mcdonald, Hunti ei kutsutud mängima. Kuidas toetada oma last, kui sõbrad ei võta teda mängu?,
Pilgrim, 2020, hind: 10,00 eurot
Veiko Tammjärv, Rehepapp 1. Ehk novembri esimene pool,
Vida Verde OÜ, 2021, hind: 21,00 eurot
Jon Agee, Elu Marsil,
Egmont Estonia, 2019, hind: 5,00 eurot
Astrid Lindgren, Bullerby lapsed,
Eesti Raamat, 1970, hind: 15,00 eurot
Sven Nordqvist, Pettson telkimas,
Koolibri, 2023, hind: 9,00 eurot
Sven Nordqvist, Pettson ja kireja kukk,
Koolibri, 2023, hind: 9,00 eurot
Hannele Lampela, Printsess Pisitriinu ja karjuv ebaõiglus,
Koolibri, 2020, hind: 7,00 eurot
toimetanud: Sinisukk, Kutsud ja kiisud (hääled ei tööta! Patarei tühi?!?),
Sinisukk, 2013, hind: 5,00 eurot
Jaanus Vaiksoo, Neli hommikut ja üks õhtu,
Avita, 2000, hind: 4,50 eurot
Laste- ja noortekirjandus all on 14949 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!