Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Lihtsalt inimesed. Ira Teveri lugude seitsmes raamatAutor(id): Marje Ernits
Kujundaja: Piret Tuur
Kirjastus: Eesti Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2020
Originaalkeel:
ISBN: 9789949091904
Lehekülgi: 162
Seisukord: normaalses korras raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega
Mõõdud: 210x140
Suurus: tavaformaadis, pehmes köites
Sisu:
Politseiuurija Ira Teveri seitsmes juhtum. Harvesteriga tööle sõitnud raietööline leiab metsasihilt lumme mattunud sõiduauto, milles istub surnud mees. Kui selgub, et mehe surm polnud enesetapp ega seotud terviserikkega, annab politseiülem Magnus Müür juhtumi uurimise Üllar Laksile. Kolleegi palvel tuleb Iral hakata nende kaheliikmelise meeskonna teiseks uurijaks. Erinevatest lähtekohtadest ja rollide vahetusest hoolimata hargneb uurijate ees lahti ühe mehe surmaga lõppenud sündmusteahel, milles võib potentsiaalseks süüdlaseks pidada nii kadunukese enda pereliikmeid kui ka kohaliku võimu esindajaid. Kummalgi uurijaist on algul juhtunust oma arusaam, millest lõpuks saab siiski üks ühine versioon. Loo lõpplahenduse juures ei üllata uurijaid aga niivõrd süüdlane, vaid hoopis põhjus, miks selline võigas tegu korda saadeti.
Ira Teveri lugude esimene raamat: Tüdruk mäelt ; teine raamat: Mees puukastis ; kolmas raamat: Kaks lasku ; neljas raamat: Jänesehaak ; viies raamat: Tapjakaev ; kuues raamat: Oodatud laps
Märksõnad:
Eesti Raamat
Piret Tuur
eesti
ilukirjandus
kriminaalromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Lihtsalt inimesed. Ira Teveri lugude seitsmes raamat, Marje Ernits, Eesti Raamat 2020Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Leah Ashton, Erakordne tütarlaps. Sari Romantika,
Ersen, 2013, hind: 5,00 eurot
Lynne Graham. Toimetanud Marje Mändsalu, Kreeka miljardäri sõnakuulmatu mõrsja,
Ersen, 2009, hind: 3,00 eurot
Kate Hewitt, Itaallase naine,
Ersen, 2008, hind: 5,50 eurot
Lee Wilkinson. Toimetanud Kaie Nõlvak, Sobivaks tunnistatud pruut,
Ersen, 2008, hind: 3,50 eurot
Alice Hoffman, Igapäevane nõiakunst,
Varrak, 2016, hind: 10,00 eurot
Stephen King, Surmahotell 1,
Katherine, 1994, hind: 6,50 eurot
Albert Uustulnd, Rannavälja,
G. Trükk, 1997, hind: 9,00 eurot
Ove M Suur, Aktsiaselts EV,
TKK, 2018, hind: 14,00 eurot
Eduard Vilde, Mäeküla piimamees,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 5,00 eurot
Tõnu Õnnepalu; toimetas Marika Mikl, Pariis. Kakskümmend viis aastat hiljem,
EKSA, 2019, hind: 13,00 eurot
Ilukirjandus all on 22485 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!