Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Ristiisa kättemaks. Viimane romaan Corleonede perekonnast Mario Puzo ainetelAutor(id): Mark Winegardner
Kujundaja: Reet Helm
Kirjastus: Ersen
Linn: Tallinn
Aasta: 2007
Originaalkeel: Inglise
Tõlkija: Hels Hinrikson
ISBN: 9789949123315
Lehekülgi: 469
Seisukord: kaaned kiletatud, leheservad natuke määrdunud, sisu korras, raamatukogust kustutatud eksemplar
Mõõdud: 147 × 214 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
«Ristiisa kättemaks» on kolmas ja viimane romaan Mario Puzo legendaarsest saagast, milles New York Timesi menukirjanik Mark Winegardner asetab Corleone perekonna suurimale võimalikule lavale: organiseeritud kuriteo ja rahvuspoliitika ristumiskohale. Selle keskmesse.
*Michael Corleone, Ameerika võimsaima kuritegeliku perekonna juht; *Endine caporegime Nick Geraci, Michaeli kunagine parim mees, kes nüüd on jooksus; *Ameerika Ühendriikide peaprokurör Daniel Brendan Shea, särava noore presidendi vend; *Carlo Tramonti, New Orleansi sündikaadi capo; *Tom Hagen, Corleone consigliere.
Nende viie mehe plahvatuslik kokkupõrge loob unustamatu lõpu Puzo pärandile looga, mis ulatub Miamisse ja New Orleansi, Las Vegasesse ja Los Angelesse, Washington DC-sse ning New York Citysse.
Kujundaja: Reet Helm
Originaali pealkiri: The godfather's revenge. Eesti keeles
Märksõnad
ameerika
ilukirjandus
põnevusromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Ristiisa kättemaks. Viimane romaan Corleonede perekonnast Mario Puzo ainetel, Mark Winegardner, Ersen 2007Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Jaan Kross, Kolmandad mäed. Novell,
Kunst, 1975, hind: 4,00 eurot
Monika Peetz, Teisipäevanaiste pudru ja kapsad,
Varrak, 2017, hind: 9,00 eurot
P. G. Wodehouse, Olgu, Jeeves,
Monokkel, 1997, hind: 12,00 eurot
Eno Raud, Tuli pimendatud linnas,
Eesti Raamat, 1967, hind: 4,00 eurot
Ahto Levi, Halli hundi päevik. Jutustus,
Eesti Raamat, 1973, hind: 5,50 eurot
Aime Maripuu; toimetanud Hille Lagerspetz, Maarjamäe lossi kummitused ja teised kummalised lood,
Eesti Raamat, 2008, hind: 7,00 eurot
Nora Roberts, Läbi aja,
Ersen, 2010, hind: 14,00 eurot
Catherine Coulter, Märklaud,
Ersen, 2000, hind: 4,00 eurot
Leena Krohn, Matemaatilised olendid ehk jagatud unenäod,
Eesti Päevaleht, 2008, hind: 8,00 eurot
Anton Tammsaare, Tõde ja õigus III,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1954, hind: 5,00 eurot
Ilukirjandus all on 23547 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!