Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Eesti varustaja ja Vene värk. Pildikesi tavainimese elust nõukaajalAutor(id): Marti Uibo
Kujundaja: Ragnar Sokk
Kirjastus: Tulip OÜ
Linn:
Aasta: 2015
Originaalkeel:
ISBN: 9789949964857
Lehekülgi: 192
Seisukord: normaalses korras raamat, kaaned üle kiletatud, raamatukogu ja sealt mahakandmise tempel sees, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 210x148
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
„Eesti varustaja ja Vene värk. Pildikesi tavainimese elust nõukaajal“
Värvikas ja humoorikas tagasivaade nõukaaega, kus poeletid olid tühjad, valitses defitsiit ja talongimajandus. Vana Tallinna liköör oli „kõva valuuta“ ja vajalikke asju tuli hankida tutvuste kaudu. Sel ajal oli hinnatud ametimees varustaja, kes kasvõi läbi tule ja vee kõik tööks vajalikud materjalid kohale pidi toimetama. Elukogenud varustaja muhedad memuaarid varustamise „peenest kunstist“ ja nõukaaja groteskidest.
Märksõnad:
Tulip OÜ
Ragnar Sokk
Egert Uibo
Uibo, Marti
eesti
ilukirjandus
huumor
mälestused
eluolu
nõukogude aeg
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Eesti varustaja ja Vene värk. Pildikesi tavainimese elust nõukaajal, Marti Uibo, Tulip OÜ 2015Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Jaan Kaplinski; Toimetanud: Malle Kiirend, Isale,
Varrak, 2003, hind: 23,00 eurot
Ruth Reichl, Küüslauk ja safiirid,
Varrak, 2013, hind: 15,00 eurot
Jaan Kompus, Koguduse ja Elva kiriku teenistust tahan surmani jätkata,
Ignis Fatuus TÜ, 2017, hind: 15,00 eurot
Rait Avestik, Urmas Kibuspuu. 31 aastat,
Tänapäev, 2009, hind: 10,00 eurot
Holger Kaints, Mälestusi raamatutest,
Hea Lugu, 2017, hind: 15,00 eurot
Anders Nyberg, Viimane rong Moskvasse,
Argo, 2017, hind: 10,00 eurot
Alo Särg, Kuulsaid Balti aadlikke,
Valgus, 2005, hind: 4,00 eurot
Anatoli Mitt, Meenutusi,
Eesti Raamat, 1977, hind: 4,00 eurot
Peeter Müürsepp, Kuulsaid XVII-XVIII sajandi matemaatikuid,
Valgus, 1975, hind: 4,00 eurot
Jesper Huori ja Anna Sundberg, Ma armastasin terroristi. 16 aastat sõjakate islamistidega,
Varrak, 2016, hind: 18,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4375 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!