Teema: Huumor
Pealkiri:
Rahutud ajad ja lisalugu Vesi paneb rattad käimaAutor(id): Meelis Kupits
Kujundaja: Joonas Sildre
Kirjastus: Eesti Koomiksiselts
Linn:
Aasta: 2013
Originaalkeel:
ISBN: 9789949333578
Lehekülgi: 96
Seisukord: normaalses korras raamat
Suurus: tavaformaadis pehmete kaantega raamat
Sisu:
Ajas rändamine on saanud võimalikus! On konstureeritud ajamasin ja leitud vabatahtlik, kes on valmis sukelduma ajalukku. Kõik on valmis katsetuseks. Mis saaks siin valesti minna?! Raamatus toodud lood on ilmunud ajakirjas «Põhjanael» ja ajalehes «Meie Meel» aastatel 1990–1996.
Märksõnad:
lastekirjandus
laste tarkuseraamatud
huumor
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Rahutud ajad ja lisalugu Vesi paneb rattad käima, Meelis Kupits, Eesti Koomiksiselts 2013Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Huumor alla viimati lisatud:
Neil Manson, Feng Shit 1. osa,
Tänapäev, 2000, hind: 4,50 eurot
Olimar Kallas, Tutvuse poolest (karikatuurid),
Eesti NSV Ajakirjanike Liit, 1965, hind: 4,00 eurot
Koostanud: Eino Baskin, Baskini anekdoodid 2. osa,
BNS Kirjastus, 1998, hind: 5,50 eurot
Erkki Kõlu, Kõlu Kõlkad,
Postimehe Kirjastus, 1999, hind: 4,50 eurot
Jaano-Martin Ots, Laur Sibold, Rein Purpur. Eestlaste pöörane rännak Euroopas,
Presshouse, 2006, hind: 5,00 eurot
Mulla Nasreddin. Naljandid,
Eesti Raamat, 1987, hind: 5,00 eurot
Jessica-Maria Schoch, SMS naistele. Killud, nipid ja muidugi trikid,
Tänapäev, 2003, hind: 6,00 eurot
Paetismid ja AsiAnts,
Avita, 2002, hind: 4,00 eurot
Mihhail Zoštšenko; Koostanud: Lembit Remmelgas, Maga kiiremini. Valik huumorit ja satiiri 1921-1956,
Eesti Raamat, 1988, hind: 5,00 eurot
Arno Remmel, Eestile tegus president!,
2016, hind: 7,00 eurot
Huumor all on 1545 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!