Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Mina olen moslemAutor(id): Nele Siplane
Kirjastus: Randvelt Kirjastus
Linn:
Aasta: 2012
Originaalkeel:
ISBN: 9789949914968
Lehekülgi: 192
Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Mõõdud: 196x128 mm
Suurus: tavaformaadis pehmete kaantega
Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 031
“Olen naine, olen eestlane, olen kahe lapse ema, olen abikaasa, olen tütar ja olen õde, olen tädigi, olen inglise keele filoloog ja tõlkija, olen raamatukirjutaja ja blogija, vahel koguni ajakirjanik, olen, olen, olen….
Ent kui ma ütlen, et olen moslem, siis olekski justkui kõik öeldud,” kirjutab Nele Siplane raamatu sissejuhatuses.
Raamat annab ülevaate islami olemusest, rääkides samas ka autori enda teest islamini, seda üldse mitte ainuvõimalikuks teeks pidades.
“Inimesed ikka leiavad endale teeviitu, mille suunas edasi minna, olgu selleks siis islam või budism või mis tahes õpetus. Islam tuli minu ellu ajal, mil vajasin edasiminemiseks eneseusku, mõtestatust, turvalisust, loogilisust, tugevaid seinu oma tulevasele majale. Kõike seda olen ma islamist ka leidnud, ja seeläbi ka rahu ja tasakaalu. Islam tähendab mulle ennekõike siiski eluviisi kui sellist. Tähendab juhatust, mille järgi rahujalal elada,” kirjutab ta.
Raamatu sõnum on, et iga päev on uus päev, on uus algus, on uus võimalus.
Iga päev on parim päev ja täna on esimene päev nende päevade jadas.
Autorist: Nele Siplane on Egiptuses El Mansûras elav eestlanna, kellelt on varem ilmunud raamatud “Egiptimaa. Eestlanna Elu loori varjus”, “Egiptimaa II. Eestlanna ja tuhat üks ööd” ning kes on kokaraamatu “Araabia köögi radadel. Egiptuses ja Marokos” kaasautor.
Hind:
5,50 EURTeema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Annus Raud, 21 maailmakuulsat kunstnikku,
Odamees, 2005, hind: 14,00 eurot
Kuninganna Noor, Usuhüpe. Mälestusi ainulaadsest elust,
Sinisukk, 2004, hind: 15,00 eurot
Franz Werfel, Verdi,
Eesti Raamat, 1996, hind: 8,00 eurot
Ants Salum, Raiusin kõik raamatusse II. Töö- ja tegutsemise aastad [mälestused],
Ilmamaa, 2006, hind: 7,50 eurot
Madis Kõiv, Kalad ja raamatud,
Õllu, 1998, hind: 6,00 eurot
Koostanud: Otto Saar, Lurichi ja Abergi jälgedel. Maadlejast ja tõstjast Georg Lurichist (1876-1920). Maadlejast Aleksander Abergist (1881-1920),
O. Saar, 2003, hind: 6,00 eurot
Pamela Des Barres, Olen bändiga. Gruupi pihtimus,
Maarja Viljandi, 2009, hind: 4,00 eurot
Elke Vesper, Kohutav Maria I-II,
Kunst, 1996, hind: 11,00 eurot
James Spada, Barbra Streisandi elu,
Sinisukk, 1998, hind: 9,00 eurot
Hele-Mai Poobus, Anu Kaal. Kahel pool eesriiet,
Hea Lugu, 2016, hind: 10,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4609 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!