Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Reis Läänemere provintsidesAutor(id): Pal Hunfalvy
Kujundaja: Sirje Ratso
Kirjastus: Eesti Keele Sihtasutus
Linn: Tallinn
Aasta: 2007
Originaalkeel: ungari keelest
Tõlkija: Piret Toomet
ISBN: 9789985791882
Lehekülgi: 309
Seisukord: raamatukogust kustutatud eksemplar templite ja kirjetega, kaaned kiletatud
Mõõdud: 145 × 215 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvas köites
Sisu:
Raamat on teravapilgulise vaatleja, ungari etnograafi ja keeleteadlase reisikiri, kus laevalaelt ja postitõllast nähtu seguneb tolleaegsest teatmekirjandusest refereerituga. Autor on talletanud nii 1869. aasta suveidülli ja esimese üldlaulupeo joovastuse kui ka eestlaste rahvusliku ärkamise, baltisaksa kogukonna identiteediotsingute ja venestamissurve pinged.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Reis Läänemere provintsides, Pal Hunfalvy, Eesti Keele Sihtasutus 2007Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Arno Köörna, J. Lepp, Heiki Lindpere, Lennart Meri, Eerik-Juhan Truuväli, 1940. aasta Eestis. Dokumente ja materjale,
Olion, 1990, hind: 7,00 eurot
Stéphane Bruchfeld, Paul A. Levine, Jutustage sellest oma lastele... Raamat holokaustist Euroopas aastatel 1933-1945,
Iisraeli Sõbrad, 2003, hind: 7,00 eurot
Jüri Selirand, Evald Tõnisson, Artur Vassar, Kui Lembitu kutsus...,
Eesti Raamat, 1968, hind: 6,00 eurot
Henrik Eberle, Matthias Uhl, Hitleri toimik. NKVD salajane ettekanne Jossif Stalinile, koostatud Hitleri isikliku adjutandi Otto Günsche ja kammerteener Heinz Linge ülekuulamise protokollide põhjal Moskvas 1948/49,
Tammerraamat, 2006, hind: 16,00 eurot
Kaljo Alaküla, 3. eskadrill,
1999, hind: 16,00 eurot
Leonid Brežnev, NSV Liidu põllumajanduse edasiarendamisest. NLKP Keskkomitee peasekretäri seltsimees L. Brežnevi ettekanne NLKP Keskkomitee pleenumil 3. juulil 1978. NLKP Keskkomitee pleenumi 4. juuli 1978. aasta otsus,
Eesti Raamat, 1978, hind: 2,50 eurot
Maailmapärand,
Tänapäev, 2009, hind: 21,00 eurot
Alan John Percivale Taylor, Habsburgide monarhia 1809-1918 (Habsburgide dünastia),
Olion, 2002, hind: 15,00 eurot
Krista Aru, Sergei Issakov, Ea Jansen, Epp Lauk ja Juhan Peegel, Eesti ajakirjanduse teed ja ristteed,
Olion, 1994, hind: 5,00 eurot
koostaja Hanno Ojalo, Vabadussõda 1918-1920. Hannes Walteri artiklite kogumik,
Ühinenud Ajakirjad, 2021, hind: 12,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 6063 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!