Teema: Keel ja kirjandus
Pealkiri:
Maailma keeled I. Euroopa ja Aasia keeled. Õpik ajaloo-keeleteaduskonna keeleosakondade üliõpilasteleAutor(id): Paul Ariste
Kirjastus: Tartu Riiklik Ülikool
Linn: Tartu
Aasta: 1967
Originaalkeel:
Lehekülgi: 88
Seisukord: kohati kulunud ja teibiga parandatud kaaned, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 142 × 200 mm
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
Ülevaade maailmas kõneldavatest keeltest on keeleteaduse aluste kursuse üks kõige raskemaid osi. Elavaid keeli on umbes 2700. Peale selle on hääbunud keeli, millest on säilinud mälestisi. On ohtrasti väikesi keeli, milles pole ilmunud kirjandust, on aga ka ohtrasti suuri või väiksemaid kirjandusega keeli. Viimaste arv kasvab iga aastaga, sest arenevates maades kujuneb üha uusi kirjakeeli.
Käesolevas õpikus tuuakse esile need keeled, mida kõneldakse Euroopas või Aasias. Kõigepealt on toodud soome-ugri ning teised uurali keeled. Selle järel on esitatud keelkonnad läänest ida poole minnes.
Märksõnad
keeled
Euroopa
Aasia
kõrgkooliõpikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Maailma keeled I. Euroopa ja Aasia keeled. Õpik ajaloo-keeleteaduskonna keeleosakondade üliõpilastele, Paul Ariste, Tartu Riiklik Ülikool 1967Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Mari Tammar, Sõna raamat. Vaimuilmast nüüd ja muiste,
Tänapäev, 2012, hind: 15,00 eurot
Hardo Aasmäe. Koostanud Maarja Aasmäe ja Õie-Mari Aasmäe, Tähelepaneliku loodusvaatleja märkmed. Hardo Aasmäe kogutud artiklid,
Pikapäkk, 2016, hind: 9,00 eurot
Koostanud Eda Kalmre, Tüdruk veiniplekiga kleidis. Tänapäeva hirmu- ja õudusjutte,
Ajakirjade Kirjastus, 2011, hind: 15,00 eurot
Ilmar Talve, Koostanud: Simo Runnel, Vanem ja noorem Eesti,
Ilmamaa, 2008, hind: 8,00 eurot
Eduard Laugaste, Eesti rahvaluule,
Valgus, 1986, hind: 7,00 eurot
Ingrid Rüütel, Eesti uuema rahvalaulu kujunemine,
Eesti Kirjandusmuuseum, 2012, hind: 15,00 eurot
Nigol Andresen, Friedebert Tuglas,
Eesti Raamat, 1968, hind: 4,50 eurot
Mihhail Lotman, Struktuur ja vabadus I. Semiootika vaatevinklist. Tartu-Moskva koolkond,
TLÜ kirjastus, 2012, hind: 15,00 eurot
Friedrich Reinhold Kreutzwald (kogunud ja ümber töötanud), Kalevipoeg,
Roto, 1992, hind: 15,00 eurot
Harald Peep, Kolm laipa, kõik surnud ehk Kriminaalne kirjandusmaastik,
Ilmamaa, 1996, hind: 7,00 eurot
Kultuur all on 4908 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!