Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Pirukad (2. osa)Autor(id): Angeelika Kang, Lia Virkus
Kujundaja: Mai Grepp
Kirjastus: AS Ajakirjade Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2008
Originaalkeel:
ISBN: 9789949443499
Lehekülgi: 128
Sari: 100 rooga
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 170 × 217 mm
Suurus: tavaformaat, kõva köide
Sisu:
Sarjas »100 rooga» ilmunud enimmüüdud raamatu järg samadelt autoritelt. Sisaldab nii vanu häid klassikalisi kui ka uusi trendikaid pirukaretsepte, mis on pärit maailma eri köökidest. Kõik 55 kauni pildiga esitletud pirukat on kindlasti proovimist väärt!
Väga palju on köögivilja ja erinevate juustudega pirukaid. Lisaks leiab siit veel kümmekond erinevat pirukapõhja retsepti, et saaks pirukaid oma maitse järgi varieerida. Jagatakse ka näpunäiteid, et küpsetamine oleks edukas ja tagaks parima tulemuse.
Märksõnad:
pirukad
küpsetised
kokaraamatud
Sari: 100 rooga
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Pirukad (2. osa), Angeelika Kang, Lia Virkus, AS Ajakirjade Kirjastus 2008Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Ingrid Wikholm, Maitseelamused Provenceis,
Varrak, 2003, hind: 10,00 eurot
Koostanud Silvi Kohu, Pannkoogid. Soolased ja magusad,
Ata-Raamat, 2002, hind: 5,00 eurot
Eve Kuslap, Korilase kokaraamat: seened,
Nõiaraamat, 2004, hind: 8,00 eurot
sissejuhatus ja retseptid: Nina Engels ; kontseptsioon ja koostaja: Cornelia Teich, Lustlik kokkaja. Loovad ideed köögist,
Sinisukk, 2013, hind: 13,00 eurot
Koostanud: Ragna Malm, Balkani köök. Kreeka. Bulgaaria,
Odamees, 2003, hind: 6,00 eurot
Ragna Malm (koostaja), Doonau köök. Ungari, Rumeenia, Moldova,
Odamees, 2003, hind: 6,00 eurot
Silja Luide, 10 jahu soolastes ja magusates küpsetistes,
Varrak, 2014, hind: 16,00 eurot
Eero Rannak, Toiduainete keemilise koostise ja toiteväärtuste tabelid,
Valgus, 1973, hind: 4,00 eurot
Niina Buteikis ja Robert Kengis, Jahust kondiitritoodete valmistamine,
Eesti Tarbijate Kooperatiivide Vabariiklik Liit, 1965, hind: 25,00 eurot
Kristiina Genno, Nastja hea tervise kokaraamat,
Fookus Meedia, 2011, hind: 15,00 eurot
Kokaraamatud all on 2366 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!