Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Poissmehe kokaraamatAutor(id): Karl Martin Sinijärv
Kujundaja: Ervin Bernhardt
Kirjastus: TEA Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2012
Originaalkeel:
ISBN: 9789949172306
Lehekülgi: 142
Seisukord: normaalses seisukorras raamat
Mõõdud: 115 × 196 mm
Suurus: tavaformaadis ja pehmes köites raamat
Sisu:
Mahlakalt sõnastatud praktiline humoorikas kokaraamat poissmehele.
Tuntud kirjandus- ja maitsegurmaani retseptid ja sõnaselged soovitused toidu valmistamiseks argi- ja puhkepäeval. Sekka märkusi ja manitsusi, et köögielu kulgeks ladusalt ja naudinguterohkelt. Täiendatud, kuid muutmata kordustrükis on päris uue asjana väike joogilisa – alkoholivabad kokteilid, mida on suure rahuloluga mekitud Jüri Üdi klubis. Ja mõned vastsed lombitagused retseptid.
„Vaba meel ja hea tuju on ikka ja endiselt need kaks asja, mis aitavad maailma parima söömaaja saamisele kõige enam kaasa.”
Karl Martin Sinijärv
Märksõnad: kokaraamatud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Poissmehe kokaraamat, Karl Martin Sinijärv, TEA Kirjastus 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Tiffany Goodall, Tudengi kokaraamat,
TEA Kirjastus, 2011, hind: 9,00 eurot
Kati Ambo-Vaher, Appi, külalised! ehk Paanikata peolaud,
Kati Ambo-Vaher, 2020, hind: 20,00 eurot
Anni Arro, Anni toidupäevik,
Menu Kirjastus, 2013, hind: 8,00 eurot
sissejuhatus ja retseptid: Nina Engels ; kontseptsioon ja koostaja: Cornelia Teich, Lustlik kokkaja. Loovad ideed köögist,
Sinisukk, 2013, hind: 14,00 eurot
Oksana Putan, Vene köök. Suur pirukaraamat,
TEA, 2018, hind: 41,00 eurot
DISNEY, Karupoeg Puhh. Puhhi kokaraamat,
Egmont Estonia, 2012, hind: 12,00 eurot
Karupoeg Puhhi kokaraamat,
Egmont Estonia, 2001, hind: 5,00 eurot
Oksana Putan, Julia Lisnjak, Vene köök. Suur kokaraamat,
TEA Kirjastus, 2017, hind: 28,00 eurot
Signe Rolf, Maailma tordid. 101 pidulikku, kergesti valmistatavat, klassikalist ja uut torti ning kooki,
Sinisukk, 1996, hind: 16,00 eurot
Dr Denis Gingras, Dr Richard Béliveau; eessõna David Servan-Schreiberilt; erialaliselt toimetanud Mart Paberit, Toiduga vähi vastu,
Varrak, 2012, hind: 26,00 eurot
Kokaraamatud all on 2381 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!