Astma ja diabeedi ravimine Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Astma ja diabeedi ravimine jooga abil, Swami Shankardevananda, Tiit Teras 2014 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Verena 2002/2. Вязание дл..""Füüsika ülesannete kogu VIII-XI..""Euroopa Liidu leping. Euroopa Liid..""Спящая Красавица""Selgroogsete zooloogia""Тайна гибели Гагар..""Rahvusooper «Estonia» 1998-2003""Лесная энциклопед..""Populaarkultuur. Kristlik vaatenur..""Suur-konnakotkas ja tema kaitse Ee..""Jutustusi. Proosaluulet""Очерки по истории ..""Verena 2002/3. Вязание дл..""Eesti Muusikaakadeemia Kõrgem Lav..""Meie isa palve""Vana testament""Nipid majapidamises. Praktiline k..""Verena 2003/12. Вязание д..""Veri, tuli ja suitsusambad""Dawa vita""Hirundo 2002/1. Eesti Ornitoloogia..""Vastutuuli. 1. Valimik EELK Los An..""Tõde ja õigus V. Kogutud teosed ..""Lehed ja tähed""Kolm tahedat lugemist. Kirjandusli..""Tartu eksliibris 1976-1978. Näitu..""Astronoomilisi vaatlusi. Tööjuhi..""Vabastaja [näidendid]""Tallinna II graafikatriennaal. 21 ..""Loodus- ja inimgeograafia põhikoo..""Рассказы, фельетон..""Сабрина 2007/3. Модны..""Rooma, apostlite pärand ja Maarja..""Matemaatika ja kaasaeg VII. Abimat..""Valitud teosed""Kaugseire Eestis. Artiklikogumik""Lectures in Theoretical Biology. L..""Доллары царя Горох..""Huvitavat botaanikast""Soome lahe seisund ja tulevik""Rahalõhn""Mu mürgine arm, mina ei ole loogi..""Verena 2000/3. Вязание дл..""Religioosne uuenemine tänapäeval..""Ma tean, sa kuuled mu palvet""Jeesus usu ja teaduse vahel""Romantilised mütsid""Eesti Vabariigi liikluseeskiri [ki..""Matk Eesti järvedele""Matemaatika 6. klassile""Kui päikest sõelaga tehti ehk ku..""Mida piibel meile tegelikult õpet..""Kunstikalender 1978""Kilul oli vilu. Lasteluule""Eesti turbavarud""Jaan Toomik. Näitus Kumu Kunstimu..""Maailma rahvustaimed""Сказки / Muinasjutud""Эстония-Россия: ис..""Kõik, mida te lindudest veel ei t..""Arvjoonised""Käsitööleht 1994 sügis. Sügis..""Käsitöö album V""Vabaduse teed. Sisemine vabadus va..""Matemaatikaleksikon""Väike taimetarkuste raamat""Burda 2007/3. Bесь мир мо..""Heegeldatud katted ja õlasallid""Geodeesia alused""Laip raamatukogutoas""Verena 2000/2. Вязание дл..""Okupatsioon""Lehed ja tähed (5. osa). Vaim ja ..""Lihtsalt lõpp""Cogito, ergo sum ehk mõeldes oma ..""Eesti soode hüdrogeoökoloogia""Eesti NSV kliimaatlas. Клима..""Teutoonide vang. Soohunt""Tabelinus""Vennad Lautensackid (romaan)""Tervis kui vaimne ülesanne""Karula kaitseks. Karula Rahvusparg..""Ärkamine algab minust... Lõuna-A..""Loodusõpetus II klassile""До встречи в раю. Cт..""K. Liimand. 1906-1941 (Kaarel Liim..""Paul Kamm. 13 reproduktsiooni""Minu palve""Siluett 1977/2""Euroopa Liit ja õigus"
90 tk kogusumma: 764,78 EUR

Teema: Alternatiivmeditsiin
Pealkiri: Astma ja diabeedi ravimine jooga abil
Autor(id): Swami Shankardevananda

Kirjastus: Tiit Teras
Linn: Tallinn
Aasta: 2014
Originaalkeel:
ISBN: 9789949958658
Lehekülgi: 226

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 209x146x17 (mm)
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega

Sisu:
Lääne kultuuris, nii meil kui ka mujal maailmas peetakse astmat ja diabeeti ravimatuteks haigusteks. Ravimitega saab haige seisundit ainult kergendada, kuid terveks ravida teda meie meditsiin ei suuda. Sama ajal on Indias juba väga ammu hakatud haiguste ravimisel kasutama joogaasanaid, mille abil on õnnestunud ka need ravimatud haigused lõplikult terveks ravida ja inimesed saavad jätkata elu täiesti tervetena.

Tegelikult pole joogaharjutused algselt mõeldud haigete ravimiseks, vaid need aitavad inimestel eelkõige vaimselt edasi areneda, kuid inimeste üldise arengu soodustamise kõrval on need juba väga ammu aidanud võitu saada paljudest haigustest. Raamatuid, kus tutvustatakse joogapraktikaid, mis aitavad ravida haigusi, on ka eesti keeles küllaltki palju välja antud: E. R. Ram Kumari raamat „Ravi end jooga abil“, Shanti Nathini „Joogateraapia nägemise taastamiseks“, Stella Welleri raamatud „Joogateraapia“, „Jooga seljaraamat“ ja „Jooga pika elu jaoks“, Ramatšaraka raamat „Psüühiline tervendamine“ ja Donna Farhi „Raamat hingamisest“ on lühike loetelu nendest, mis loodetavasti täieneb üha rohkemate uute väljaannetega. Eespool loetletud raamatud on Rahva Raamatu" kauplustes saadaval ka e-raamatutena.

Raamatus tutvustatakse paljusid joogaasanaid ja harjutusi, mis aitavad võitu saada astmast ja suhkruhaigusest, kuid need aitavad inimestel ka oma tervist üldiselt tugevdada. Selles on ka Indias olevate ashramite ja haiglate aadressid, kust võib saada täpsemaid juhendeid, kuidas neid asanaid kasutada. Tutvudes kirjeldatud harjutustega saab lugeja arvatavasti aru, et neid iseõppimise korras omandada on väga raske ja paljusid nende hulgast, näiteks shankraprakshalanat, isegi võimatu. Harjutuste õppimine eeldab kogenud juhendajate ja ka arstide kaasamist, kes harjutajaid pidevalt kontrollivad ja aitavad harjutused korrektselt omandada. Kui teha joogaharjutusi õigesti, on need võimsad vahendid tervise parandamiseks ja tugevdamiseks, kui aga teha neid valesti, võivad need osutuda tervisele isegi ohtlikuks. Siiski aitab üldise ülevaate saamine nende haiguste ravimiseks kasutatavatest asanatest soovijatel otsida endale kompetentseid juhendajaid, sest jooga muutub ka Eestis üha populaarsemaks. Joogarühmasid juhatavad juba praegu paljud diplomeeritud treenerid, kelledest paljud on käinud ka jooga kodumaal Indias ennast täiendamas.


Originaali pealkiri: Yogic management of asthma and diabetes

Märksõnad:
esoteerika
meditsiin
tervishoid

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Astma ja diabeedi ravimine jooga abil, Swami Shankardevananda, Tiit Teras 2014 | vanaraamat.ee
Astma ja diabeedi ravimine jooga abil, Swami Shankardevananda, Tiit Teras 2014 | vanaraamat.ee
Astma ja diabeedi ravimine jooga abil, Swami Shankardevananda, Tiit Teras 2014 | vanaraamat.ee
Astma ja diabeedi ravimine jooga abil, Swami Shankardevananda, Tiit Teras 2014 | vanaraamat.ee
Astma ja diabeedi ravimine jooga abil, Swami Shankardevananda, Tiit Teras 2014 | vanaraamat.ee
Astma ja diabeedi ravimine jooga abil, Swami Shankardevananda, Tiit Teras 2014 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 55 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2025 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud