Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Kus on kurja koduAutor(id): Robert Galbraith, toimetanud Krista Leppikson
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2016
Originaalkeel: inglise keel
Tõlkija: Anne Kahk
ISBN: 9789985339091
Lehekülgi: 536
Sari: DETEKTIIV CORMORAN STRIKE 3
Seisukord: normaalses korras raamat
Mõõdud: 203x145
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Kui Robin Ellacott avab talle saadetud salapärase paki ja avastab sellest oma õuduseks mahalõigatud naisejala, siis pole tema boss, eradetektiiv Cormoran Strike kuigivõrd üllatunud, küll aga väga murelik. Strike’ile tuleb minevikust meelde neli inimest, kes võiksid süüdlastena kõne alla tulla – ja Strike teab, et igaüks neist on võimeline panema toime kirjeldamatult võikaid kuritegusid. Kuna politsei pöörab tähelepanu ainult ühele kahtlusalusele, kes aga Strike’i arvates ei saaks kuidagi olla see õige, võtavad tema ja Robin juhtumi lahendamise enda peale ja tungivad ülejäänud kolme mehe kuritegeliku maailma varjatud koleduste keskele. Ent aset leiavad juba järgmised roimad ja aeg loo lahendamiseks hakkab otsa saama ... „Kus on kurja kodu” on kuratlikult nutikas mõrvamüsteerium, mis lugejat korduvalt üllatab. Samas on see ka inimlikult haarav lugu, mis paneb kaasa elama kahele sümpaatsele peategelasele, kel tuleb nii era- kui tööelus suuri otsuseid langetada. Robert Galbraith on Harry Potteri lugude sarja autori J. K. Rowlingu pseudonüüm. „Kus on kurja kodu” on tema kolmas Cormoran Strike’ist kõnelev krimiromaan. Esimene romaan „Käo kukkumine” ilmus Varrakus 2014. aastal, teine osa „Siidiuss” 2015. aastal.
Originaali pealkiri: Career of Evil. Eesti keeles
Märksõnad:
Varrak
DETEKTIIV CORMORAN STRIKE
inglise
ilukirjandus
kriminaalromaanid
Krista Leppikson
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Kus on kurja kodu, Robert Galbraith, toimetanud Krista Leppikson, Varrak 2016Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kriminaal- ja põnevusromaanid alla viimati lisatud:
Agatha Christie, Paddington 16.50,
Eesti Raamat, Maaleht, 2023, hind: 11,00 eurot
Shelley Freydont, Jõulueelne mõrvalugu,
Ersen, 2005, hind: 5,00 eurot
Edward Phillips Oppenheim, Mõrvad Monte Carlos,
Eesti raamat, 1997, hind: 3,50 eurot
John le Carré, Spioon, kes pääses külma käest,
Kupar, 1991, hind: 5,00 eurot
A. Conan Doyle, Baskervilleide koer. Jutustused Sherlock Holmesist,
Eesti Raamat, 1973, hind: 7,00 eurot
Agatha Christie, Laip raamatukogutoas,
Katherine, 1991, hind: 5,00 eurot
Rex Stout, Topelt ei kärise,
Elmatar, 2007, hind: 6,00 eurot
Rex Stout, Vaikinud kõnemees,
Elmatar, 2013, hind: 5,00 eurot
Rex Stout, Nero Wolfe. Kummijõuk,
Katherine, 1996, hind: 4,80 eurot
Rex Stout, Uksekell helises. Romaan Nero Wolfeist,
Kuldsulg, 1994, hind: 4,00 eurot
Kriminaal- ja põnevusromaanid all on 3783 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!