Sander Karu, Juhtimise võlu ja valu (1. osa). Eesti tippjuhtide mõtteid oma tööst, 2001 Rafiko

#55# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL 078 Tänapäeva tihenevas konkurentsis ei piisa ainult sellest, et me teeme tööd õigesti, vaid tunduvalt tähtsam on teha õiget tööd. Kui teeme õiget tööd õigesti, siis tsiteerides rahvaluulet -- õnn tuleb meie õuele. Raamatus on hindamatu väärtus -- tänapäeva Eesti 21 tippjuhi elulised mõtted juhtimisest, juhtimise võlust ja valust, kus üldistatakse ja edastatakse praktilisi mõtteid juhtimisest nii praegustele tegevjuhtidele, tulevastele juhtidele kui ka teistele huvilistele. Erinevates intervjuudes mõtestatakse lahti: milliseid juhtimistegevusi peavad juhid oma töös tulemuste saavutamisel tähtsamateks, kuidas tehakse ühte või teist olulisemat juhtimistegevust, ning pööratakse tähelepanu juhtimistegevuse inimlikule poolele. Sisukord Meelis Arumeel -- Mida tahad alluvatelt, pead ka endalt nõudma Mati Jostov -- Ebameeldivaid otsuseid pole vaja edasi lükata Urmas Kaarlep -- Juhtimist ei saa ainult raamatust õppida Siim Kallas -- Pole olemas juhti, kes pole teinud vigu Armin Karu -- Juht peab tegema oma tööd südamega! Raivo Kütt -- Otsustamist pole mõtet edasi lükata Aadu Luukas -- Kõige tähtsam on tugev meeskond Rain Lõhmus -- Et juhiks saada, tuleb juhiks hakata Jaan Männik -- Olen usaldanud inimesi Olev Nigul -- Hea tippjuht hoolib oma ettevõtte kõigist töötajatest Jaan Pillesaar -- Juht peaks olema omanikeringis Mihkel Pärjamäe -- Eesmärk tuleb sõnastada nii ettevõttele kui ka iseendale Riho Rasmann -- Oma otsustes tuleb olla järjekindel Cardo Remmel -- Enam pole ebaolulisi asju Monika Salu -- Piiratud ressursid, maksimaalne tulemus Sulev Sisask -- Esimene juhtimisõpik oli Goethe «Faust» Olari Taal -- Juht on oma meeskonna treener Jaan Tamm -- Otsustamiseks peavad olema piisav taustainfo ja pädevad nõuandjad Aare Tark -- Lihtsaid asju pole mõtet keeruliseks ajada Tea Varrak -- Ära kuulamine on oluline oskus Meelis Virkebau -- Euroopa suurim tekstiilitööstus asub Narvas Mõtteteri raamatust Kõigile inimestele, keda ma olen tööle võtnud, on absoluutselt selge jutt, et minu uks on lahti ja iga mees, olgu see laomees või terminalimees või ükskõik kes, võib sellest igal ajal sisse jalutada

Raamatu autoriks on Sander Karu kasutatud raamatud pealkirjaga Juhtimise võlu ja valu (1. osa). Eesti tippjuhtide mõtteid oma tööst on raamat kirjastuselt Rafiko aastast 2001

mille on kirjutanud Sander Karu antud 2001 aasta raamat Juhtimise võlu ja valu (1. osa). Eesti tippjuhtide mõtteid oma tööst on Sander Karu oluline teos, kasutatud raamatute hulgas. Siin saad osta uusi ja kasutatud raamatuid veebipoest vanaraamat.ee vaata ka uute ja vanade raamatute nimistut Sander Karu, Juhtimise võlu ja valu (1. osa). Eesti tippjuhtide mõtteid oma tööst vanaraamat.ee raamatupood Sander Karu, Juhtimise võlu ja valu (1. osa). Eesti tippjuhtide mõtteid oma tööst
reklaam
Raamatu otsing
raamatRaamat "Juhtimise võlu ja valu (1. osa). Eesti tippjuhtide mõtteid oma tööst",
teema: Majandus, poliitika

Juhtimise võlu ja valu (1. osa). Eesti tippjuhtide mõtteid oma tööst
Pealkiri: Juhtimise võlu ja valu (1. osa). Eesti tippjuhtide mõtteid oma tööst
Autor(id): Sander Karu

Kirjastus: Rafiko
Linn: Tartu
Aasta: 2001
Originaalkeel:

ISBN: 998592133X
Lehekülgi: 344
Osa: 1

Seisukord: heas seisukorras raamat
Mõõdud: 150 × 210 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega


Sisu:
#55# RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL 078

Tänapäeva tihenevas konkurentsis ei piisa ainult sellest, et me teeme tööd õigesti, vaid tunduvalt tähtsam on teha õiget tööd. Kui teeme õiget tööd õigesti, siis tsiteerides rahvaluulet -- õnn tuleb meie õuele.
Raamatus on hindamatu väärtus -- tänapäeva Eesti 21 tippjuhi elulised mõtted juhtimisest, juhtimise võlust ja valust, kus üldistatakse ja edastatakse praktilisi mõtteid juhtimisest nii praegustele tegevjuhtidele, tulevastele juhtidele kui ka teistele huvilistele.
Erinevates intervjuudes mõtestatakse lahti:
milliseid juhtimistegevusi peavad juhid oma töös tulemuste saavutamisel tähtsamateks,
kuidas tehakse ühte või teist olulisemat juhtimistegevust,
ning pööratakse tähelepanu juhtimistegevuse inimlikule poolele.

Sisukord
Meelis Arumeel -- Mida tahad alluvatelt, pead ka endalt nõudma
Mati Jostov -- Ebameeldivaid otsuseid pole vaja edasi lükata
Urmas Kaarlep -- Juhtimist ei saa ainult raamatust õppida
Siim Kallas -- Pole olemas juhti, kes pole teinud vigu
Armin Karu -- Juht peab tegema oma tööd südamega!
Raivo Kütt -- Otsustamist pole mõtet edasi lükata
Aadu Luukas -- Kõige tähtsam on tugev meeskond
Rain Lõhmus -- Et juhiks saada, tuleb juhiks hakata
Jaan Männik -- Olen usaldanud inimesi
Olev Nigul -- Hea tippjuht hoolib oma ettevõtte kõigist töötajatest
Jaan Pillesaar -- Juht peaks olema omanikeringis
Mihkel Pärjamäe -- Eesmärk tuleb sõnastada nii ettevõttele kui ka iseendale
Riho Rasmann -- Oma otsustes tuleb olla järjekindel
Cardo Remmel -- Enam pole ebaolulisi asju
Monika Salu -- Piiratud ressursid, maksimaalne tulemus
Sulev Sisask -- Esimene juhtimisõpik oli Goethe «Faust»
Olari Taal -- Juht on oma meeskonna treener
Jaan Tamm -- Otsustamiseks peavad olema piisav taustainfo ja pädevad nõuandjad
Aare Tark -- Lihtsaid asju pole mõtet keeruliseks ajada
Tea Varrak -- Ära kuulamine on oluline oskus
Meelis Virkebau -- Euroopa suurim tekstiilitööstus asub Narvas

Mõtteteri raamatust
Kõigile inimestele, keda ma olen tööle võtnud, on absoluutselt selge jutt, et minu uks on lahti ja iga mees, olgu see laomees või terminalimees või ükskõik kes, võib sellest igal ajal sisse jalutada, kui tal on mure või asjalikke mõtteid. (Meelis Arumeel)
Kui rahareformi oleks täpselt samamoodi tehtud ja öeldud, et igaüks saab ise otsustada, millise raha ja millise kursi järgi me vahetame, oleks rahareform ka tegemata. (Mati Jostov)
Kui seostada juhtimist majaga, siis juhtimisteooria on nagu maja vundament, mille toel ehitatud maja (igapäevane juhtimistegevus) püsti seisab. (Urmas Kaarlep)
Ei tohi püstitada ühte kitsast eesmärki – mitte riputada konksu lakke, mille küljes ripud ja kui konks kukub, kukud ka sina, vaid tuleb ehitada omale püramiid, mis koosneb sinu ideedest, sinu teadmistest ja oskustest nii, et sul on alati vundament ja pind millele toetuda. (Siim Kallas)
Kui inimene tuleb läänest ja tal on sinised silmad, siis vaatad, et kõik on nagu korras. Tegelikult see nii ei ole. (Armin Karu)
Mida targemad on su alluvad, seda tugevamini hakkad sa ise ennast tundma. (Raivo Kütt)
Inimese aeg on kallis ja ei ole mõtet pikki ja tühje lauseid kuulata, vaid keskenduda olulisele. (Aadu Luukas)
Kõige tõhusam on viia inimesed selleni, et nad ise olukorda mõistavad. Jõuavad iseseisvalt samade järeldusteni, mis ma oleksin tahtnud neile öelda. (Rain Lõhmus)
Ära fokuseeri ennast, vaid toeta alluvaid ja proovi aru saada, mis on sinu inimeste probleemid. (Jaan Männik)
Aga ega selle peale ei maksa loota, et sinu järgi hakatakse elu sättima, sa pead ikka ennast elu järgi seadma. (Olev Nigul)
Mitterahaline motivaator on meie meelest ainult sotsiaalne tunnustus ja kiitus. See on tõesti asi, mida raha eest osta ei saa. (Jaan Pillesaar)
Mitteformaalne suhtlemine on pigem nagu kreem tordil, mis sisu kaunistab ning võimaldab pehmemalt ja paremini teostada seda, mis on formaalselt paika pandud. (Mihkel Pärjamäe)
Igas karjas peab liider olema, keegi peab asja vedama. (Riho Rasmann)
Otsus, mida ja kuidas teha võib alati jäädagi otsuseks ning midagi ei sünni, kui juhist ei saada aru. (Cardo Remmel)
Eesti on nii väike koht, kus valel on «eriti lühikesed jalad». (Monika Salu)
Kui vanadele klientidele ei anna seda, mida nad tahavad ja kui 20% vanu kliente läheb ära ja 20% uusi kliente tuleb juurde, on ju tulemus null. (Sulev Sisask)
Tahan kiuslikult väita, et ilma geenikombinatsioonita, mille tulemusena inimesel on olemas parajal määral edevust, intuitsiooni ja empaatiavõimet, võib ennast ogaraks õppida ning lõpuks veeta oma päevi Napoleonide, Stalinite ja muude suurjuhtide mõnusas seltskonnas. (Olari Taal)
Kahjuks on paljud juhid valitud ja palgatud esmajärjekorras nende tehnilise kvalifikatsiooni ja senise eduka spetsialistitöö alusel. (Jaan Tamm)
Minul on küll see olnud omaette eesmärgiks, et kõik noored kolleegid saaksid sellise kogemuse, kus ma näen, et neis on advokaadi professionaalset tarkust minust enam. (Aare Tark)
Minu meelest on kooli ülesandeks õpetada õppima. (Tea Varrak)
Kui sõbrad ja tuttavad 1995. aastal, siis kui ma Narva läksin, ütlesid, et Virkebau on päris lolliks läinud, siis paljud küsivad nüüd, et ega sul ei ole tööd pakkuda. (Meelis Virkebau)Märksõnad:
tippjuhid
juhtimine
Eesti
intervjuud

Hind: - info Hetkel on otsas
Teema Majandus, poliitika alla viimati lisatud:

Tiiu Paas; Tartu Ülikool, majandusteaduskond, majandusinformaatika ja -modelleerimise instituut, Sissejuhatus ökonomeetriasse, Tartu Ülikooli Kirjastus, 1995, hind: 9,00 eurot
Valter Klauson, Loomeaastad, Perioodika, 1977, hind: 7,00 eurot
vastutav toimetaja Rünno Lumiste, Euro ja Eesti, Tartu Ülikool, 2001, hind: 8,00 eurot
Koostanud I. Kurik ja I. Kurtšavov, Turkmeeni Nõukogude Sotsialistlik Vabariik, Poliitiline Kirjandus, 1947, hind: 3,50 eurot
Jossif Stalin, Leninismi küsimusi. Tõlgitud 11. trüki järgi, Poliitiline Kirjandus, 1954, hind: 4,00 eurot
Kaie Kerem, Olev Raju, Mare Randveer, Mikroökonoomika, TEA Kirjastus, 2001, hind: 8,00 eurot
Margaret J. Wheatley, Juhtimine ja loodusteadus, Fontes, 2002, hind: 15,00 eurot
Robert Cooper, Riikide murdumine. Kord ja kaos 21. sajandil, Fontes, 2004, hind: 12,00 eurot
George Soros, Avatud ühiskond. Globaalse kapitalismi reformimine, Eesti Keele Sihtasutus, 2003, hind: 15,00 eurot
Moi Ali, Edukas suhtekorraldus, Koolibri, 2003, hind: 4,00 eurot
Sven M. Bragg, Uus finantsjuhtimise käsiraamat, Fontese Kirjastus, 2005, hind: 29,00 eurot
Charles Handy, Tühi vihmamantel. Tuleviku paradoksid, Fontes PMP, 1996, hind: 11,00 eurot
Ricardo Semler, Ketser. Lugu kõige ebatavalisemast töökohast maailmas, OÜ A. Y. Goldratt Baltic, 2002, hind: 13,00 eurot
Anu Reiljan, Ettevõte: teooria ja rakendused, 2002, hind: 4,00 eurot
Vambola Raudsepp, Finantsjuhtimise alused. Ettevõtte rahandus, Külim, 1999, hind: 9,00 eurot
Ludwig Erhard, Heaolu kõigile, Steamark, 1998, hind: 3,20 eurot
Anu Reiljan, Ettevõtte loomise ja tegutsemise alused. Õpik, Tartu Ülikooli Kirjastus, 1997, hind: 8,00 eurot
Toimetanud Andres Juhkam ja Jaan Masso, Riskid Eesti ettevõtetes ja riskijuhtimine, Tartu Ülikooli Kirjastus, 2002, hind: 11,00 eurot
Christine Harvey, Edukas turustus nädalaga, Ilo, 1998, hind: 4,00 eurot
Eliyahu M. Goldratt, Jeff Cox, Eesmärk. Pideva arengu protsess, Fontes, 1998, hind: 17,00 eurot
Uno Mereste, Kompleksanalüüs ja efektiivsus. Tootmise majandusliku tõhususe maatriksmodelleerimisel põhinev kompleksanalüüs automatiseeritud andmetöötlussüsteemis, Valgus, 1984, hind: 8,00 eurot
Constantinos C. Markides, Õiged valikud. Juhis läbimurdestrateegiate väljatöötamiseks, Fontes, 2000, hind: 13,00 eurot
Kristin Anderson, Ron Zemke, Tippteenindaja raskused ja rõõmud, Koolibri, 2003, hind: 7,00 eurot
Karl Homann ja Andreas Suchanek, Sissejuhatus majandusteadusesse II, Tartu Ülikooli Kirjastus, 2009, hind: 11,00 eurot
Erkki Bahovski, Wolfgang Böhm ja Otmar Lahodynsky, Euroopa Liit Sinu jaoks. Nii toimib Euroopa Liit, , hind: 4,50 eurot


Teema Majandus, poliitika all on 1261 raamatut, vaata täielikku loendit lähemalt selle lingi kaudu!

Vanaraamat  |   E-post   |   © vanaraamat, Biblio OÜ, 2008-2018 |   Biblio OÜ Lai valik uusi ja kasutatud raamatuid, noote ja vinüülplaate Tlf:(372) 734 1901