Kufi kokaraamat Lihtsad ja Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Kufi kokaraamat. Lihtsad ja kiired kuumaõhufritüüris valmivad toidud, Mari-Liis Ilover, Pegasus 2023 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Hobused 3""Heljo Mänd. Kirjandusnimestik""XX sajandi lõpparve""Lemmikmark""Paradiis""Prada paradoks""Pikker 1987/14""Mikrolaineahjus valmistatavad toid..""Kendama trikid""Helilooja Müller""Arkaadi A.""Kui õige laulaks? Kupleetekste 19..""Stiilivaatlusi kirjandustunnis""Uusaastaööl. Ukraina satiirivali..""Pikker 1989/16""Katk Breslaus""Meie igapäevane keel. Tema hoolet..""Litteraria 23. Eesti kultuuriloo a..""Elu nagu nukunurk. Olmeromaan""Valitud seosed""Johannes Voldemar Veski keelelisi ..""100 vahvat kullimängu""Das dicke Busch-Buch""Naljapill (Nalja pill). Tõlgitud ..""Texas Hold 'Em Poker: Begin and Wi..""Pühadelaud uusaastahommikust vana..""Juriidiliselt on kõik korrektne""Pikker 1989/17""Ringkäigud Oscariga. Tavalise kas..""Põnev tähistaevas""Pikker 1989/2""Retked avarilmas""Vaenuteed""Pikker 1989/6""Lilled vaasis""1002 anekdooti. Raadio Tartu""Pikker 1988/19""Tantsu kajad""Eesti bibliograafia ajalugu 19. sa..""Pikker 1989/18""Täisväärtuslikud toidud""Kojutulekud""Toataimed""Rush Limbaugh Is a Big Fat Idiot""Pikker 1985/8""Väike viiteleksikon""Estonian Poetry and Language""Pilkaja 2017/12. Pilke- ja naljaaj..""Surev dändi""Pikker 1989/20""Uuenduste elluviimine""Kuidas oma kassiga suhelda. Loe om..""Podisevad pajaroad""Mul on kodus merisiga""Tirelid ja tiritammed""Varumees""Saladuslik reisija""Mida teie nägu ilmutab. Hiina iid..""Gerd Kanter. 15 sammu võiduni. La..""Ado Reinvald. Luuletaja ja talupoe..""Ungari""Räägitakse, et ... Anekdoote ja ..""Eesti rahvapillid ja rahvatantsud""Jõuluaeg""Kas mu koer on terve? Kuidas teada..""Herilasepesa""Kas kaagutada enne või pärast mu.."
67 tk kogusumma: 465,70 EUR

Teema: Kokaraamatud
Pealkiri: Kufi kokaraamat. Lihtsad ja kiired kuumaõhufritüüris valmivad toidud
Autor(id): Mari-Liis Ilover

Kirjastus: Pegasus
Linn: Tallinn
Aasta: 2023
Originaalkeel:
ISBN: 9789916165188
Lehekülgi: 208

Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest

Mõõdud: 235x165
Suurus: Kõvakaaneline

Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.

Kõigi oktoobris raamatu ostjate vahel läheb loosi 3 x Tefal Dual Easy Fry & Grill Air Fryer, 8.3 L kuumaõhufritüüri.

ESIMENE EESTIKEELNE KUFI-RETSEPTIDE KOKARAAMAT – LIGI 100 SUUREPÄRAST JA KERGESTI VALMISTATAVAT HÕRGUTIST! Põnevad köögimasinad tulevad ja lähevad. Kuumaõhufritüür ehk airfryer, suupärasema nimetusega KUFI on tulnud, et jääda! Särisevad steigid, mahlakad lihapallid, krõbe kana ja õrn kala saavad kufis lihtsalt suurepärased – seest mahlased ja pealt mõnusalt krõbepruuniks küpsenud. Kõik alates ahjujuurikatest ja bataadifriikatest kuni magusaks küpsetatud kirsstomatite ja täidetud seenteni välja on võrratult head. Seda kõike kiirelt, mugavalt ja vähema rasvaga, kui praadides või friteerides. „Kufi kokaraamat“ on loodud argipäeva maitsvamaks muutmiseks, ehkki leidub toite, mis on igati sobivad ka pidulikemaks hetkedeks. Retseptides on kasutuses arusaadavad ja igapäevased koostisosad, mis on saadaval enamikes poodides. Kulinaarsed kukerpallid ja gastronoomilised ilmaimed jäägu teistesse raamatutesse, kufi on eelkõige loodud igapäevaelu hõlbustamiseks. „Kufi kokaraamatut“ võib soovitada ka suurematele lastele ja noortele, kes alles teevad kokkamisega tutvust või alustavad oma iseseisvat elu. Kindlasti leiavad siit häid nippe ja ahvatlevaid retsepte kõik praegused ja tulevased kufiomanikud. Mari-Liis Ilover on populaarne toidublogija ja kokaraamatute autor. Tema sulest on lisaks varasemale 10 kokaraamatule ilmunud tuhandeid retsepte ja hulgaliselt toiduteemalisi kirjutisi erinevates meediaväljaannetes. Autori südames kuulub eriline koht armastusega valminud heale kodutoidule.

Märksõnad:
Kirjastus Pegasus
kokaraamatud
toiduretseptid
kuumaõhufritüüritoidud
küpsetamine

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Teema Kokaraamatud alla viimati lisatud:

Tekst: Lia Virkus; Retseptid: Pille Enden, Lia Virkus, Angeelika Kang, Harri Ilves, Raili Mikk, Pereköögi kokaraamat. Kodukoka parim abiline. Ligi 500 retsepti,
Ajakirjade Kirjastus, 2007, hind: 25,00 eurot

Maire Suitsu, Lia Virkus, Suur küpsetamisraamat I osa,
Ajakirjade Kirjastus, 2006, hind: 18,00 eurot

Loone Ots, Marko Kulver, Esimene Eesti kokaraamat. Valik retsepte aastast 1781,
Menu Kirjastus, 2011, hind: 35,00 eurot

Maire Suitsu; Toimetanud: Lia Virkus, Algajale kodukokale,
Ajakirjade Kirjastus, 2003, hind: 5,00 eurot

Maire Suitsu, Lia Virkus, Suur küpsetamisraamat (2. osa),
AS Ajakirjade Kirjastus, 2007, hind: 21,00 eurot

Koostanud: Anna-Liisa Virkus, Lia Virkus, Anna-Liisa kokaraamat,
Ajakirjade Kirjastus, 2004, hind: 10,00 eurot

Tere AS, koostaja Maria Annus, Mumuu retseptiraamat,
Tere AS, 2012, hind: 5,00 eurot

Urmas Otspere, Kokteil - segujookide kuningas,
Argo, 2010, hind: 14,00 eurot

Valerie Ferguson, Peotoidud,
Sinisukk, 2000, hind: 6,00 eurot

Maire Suitsu, Suur piimaraamat. Kodused juustud, võid, jogurtid ja palju muud,
Varrak, 2011, hind: 17,00 eurot



Kokaraamatud all on 2350 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Kufi kokaraamat. Lihtsad ja kiired kuumaõhufritüüris valmivad toidud, Mari-Liis Ilover, Pegasus 2023 | vanaraamat.ee
Kufi kokaraamat. Lihtsad ja kiired kuumaõhufritüüris valmivad toidud, Mari-Liis Ilover, Pegasus 2023 | vanaraamat.ee
Kufi kokaraamat. Lihtsad ja kiired kuumaõhufritüüris valmivad toidud, Mari-Liis Ilover, Pegasus 2023 | vanaraamat.ee
Kufi kokaraamat. Lihtsad ja kiired kuumaõhufritüüris valmivad toidud, Mari-Liis Ilover, Pegasus 2023 | vanaraamat.ee
Kufi kokaraamat. Lihtsad ja kiired kuumaõhufritüüris valmivad toidud, Mari-Liis Ilover, Pegasus 2023 | vanaraamat.ee
Kufi kokaraamat. Lihtsad ja kiired kuumaõhufritüüris valmivad toidud, Mari-Liis Ilover, Pegasus 2023 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud