Nils Holgerssoni imelik reis Klõpsa siia , et näha täielikku loendit! Nils Holgerssoni imelik reis läbi Rootsi, Selma Lagerlöf, Eesti Riiklik Kirjastus 1958 | vanaraamat. ee
Alates 11. märtsist saab poodi tellitud pakke kätte endiselt tööajal E-R 10-18.00 ja L 10-16.00. Kaupluse ukse tagant helista tel. 734 1901. Pakiga posti teel saatmine toimib tavapäraselt.
Ostukorv

"Salajased kirjad mungalt, kes mü..""Juhtimise alused""Õnn on enda teha. Depressiooni p..""Karantiinikunst""Kunst Tallinnas XIX sajandil""Klassijuhataja""Eesti NSV kunst / Искусств..""Uusaeg. Ajalooõpik 8. klassile (u..""Viikingite retked""Brigaaditöö. Suhted töökollekt..""Surmatunnistusega ellu [humoreskid..""Lootuste aeg""Värsipõimik 1963. Valik vene luu..""Venemaa võimalike arengute mõjus..""Karl Pärsimägi""Поиск половинок : б..""Mõtle positiivselt""Kaitseministeeriumi aastaraamat 20..""Luuletused""Kempsupsühholoog. 100 istungit in..""Vestlusi maitsest""Positiivse mõtlemise jõud""Nauding""Oligarhid. Rikkus ja võim uuel Ve..""Matsi talust lennuakadeemiani""20 Eesti tähtsamat lahingut""Pilditegu. Frankfurdi Adorno-loeng..""Confidences de Femmes Sur le Maria..""Los 7 Hįbitos de la Gente Altamen..""Peatu terviseks""Mina metamorfoosid. Postmodernne p..""Kootud kotid [25 kaunist kotti iga..""Mida teeks Freud?""Loomadest, armastusega""Armastuse, tervise ja raha saladus..""Lõige""Tüdruk, keda peeti halvaks""Elu ratastoolis""Maiustused""Villem Grünthal-Ridala. Väike lu..""Teie alateadvuse jõud. Raamat vä..""Viharaamat""Ülitundlik inimene. Mis aitab, ku..""Tervendaja 2019/1. Sensitiivid, ra..""Silmapiir. Valitud luuletusi""Tervendaja 2019/4. Sensitiivid, ra..""7 sammu kestva õnneni. Õpetused ..""Paul Luhtein ja tema looming (Graa..""Unikaalne naine""Ballaade""Tervendaja 2012/5""Tervendaja 2008/6""Ema mu ema. Luuletusi emast ja lap..""Sinu jooga""Merejutud""Armastuse tähestik""Electronic Organs Today""Burda 2011/5. Bесь мир мо..""Kiusaja meie seas""Sinu tee edule. Kutsevalikust""Kuidas ravida murtud südant. Murt..""Vladimir Iljitš Lenin. Poeem""Emotsioon. Sentimenditeooria""Tartu eksliibristel (kataloog)""Kunst 1988/01 (71). Kujutava ja ta..""Avasta kehakunst ja keha kaunistam..""Jumalaema kirik Pariisis""Karl Burman junior. 12 reproduktsi..""Kuldne sügis. Luuletusi 1963 - 19..""Ajast aega. Eesti luulet läbi aeg..""Miks on meestel rinnanibud? Sadak..""Raamat ja kask""Maja nagu vaja""Minu mustrid heegeldamiseks""Jumalate jäljed""Remondi ja meisterda. Nõuandeid k..""Burda 2010/6. Bесь мир мо..""Tikand eesti rahvakunstis. Выш..""Luhalinnu aastaraamat. Luuleklubi ..""Kudumise entsüklopeedia""Frankenstein ehk moodne Prometheus"
81 tk kogusumma: 764,00 EUR

Teema: Seiklusjutte maalt ja merelt
Pealkiri: Nils Holgerssoni imelik reis läbi Rootsi
Autor(id): Selma Lagerlöf

Kirjastus: Eesti Riiklik Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 1958
Originaalkeel: rootsi keel
Tõlkija: Vladimir Beekman
Lehekülgi: 536
Sari: Seiklusjutte maalt ja merelt

Seisukord: pisut kulunud nurgad, üldiselt heas korras raamat

Mõõdud: 134 × 209 mm
Suurus: tavaformaat, kõva köide

Sisu:
Eelmise sajandi algul kirjutas Selma Lagerlöf ühe oma väärtuslikumaid teoseid, muinasjutufantastikaga käsitletud reisiloo «Nils Holgerssoni imelik reis läbi Rootsi». Raamat oli tellitud autorilt kui endiselt õpetajalt kooli tarviduste jaoks. Teda paluti kirjutada lastepärane Rootsi maateaduse lugemik, mis teenindaks kodumaa tundmaõppimist kooli algklassides. Tulemused ületasid aga kavatsused, sest teosest on saanud mitte ainult üks rahvalikemaid rootsi noorsooraamatuid, vaid see on saavutanud haruldaselt menuka vastuvõtu sellisena ka välismaal. Raamat on tõlgitud rohkem kui neljakümnesse keelde.

Liialduseta võib öelda, et pole rootslast, kes ei tunneks lugu pöialpoisiks nõiutud Nilsist, kelle kuju on innustanud lugejaid nooruses ja ka täiskasvanult on jäänud südamelähedaseks, sest väikeses seiklejas on jäädvustatud midagi igaühe nooruselamustest.

Märksõnad:
rootsi lastekirjandus
fantaasiaromaanid

Sari: Seiklusjutte maalt ja merelt

Hind: - Hetkel on otsas*

*Jäta enda märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.

Otsing autori järgi:

Selma Lagerlöf, Gösta Berlingi saaga,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1958, hind: 4,00 eurot

Selma Lagerlöf, Legendid Kristusest,
Logos, 1991, hind: 3,00 eurot

Selma Lagerlöf, Portugali keiser,
Eesti Raamat, 1998, hind: 7,00 eurot

Selma Lagerlöf, Löwensköldi sõrmus. Charlotte Löwensköld. Anna Svärd,
Eesti Raamat, 1994, hind: 15,00 eurot

Selma Lagerlöf, Jeruusalemm,
Eesti Raamat, 1997, hind: 4,80 eurot

Selma Lagerlöf, Anna Svärd,
Ilukirjandus ja Kunst, 1940, hind: 5,00 eurot

Selma Lagerlöf, Nils Holgerssoni imeline teekond läbi Rootsi,
Eesti Raamat, 1991, hind: 6,00 eurot

Selma Lagerlöf, Soosauniku tütar,
Ronk, 1995, hind: 3,00 eurot

Selma Lagerlöf, Gösta Berlingi saaga,
Varrak, 2016, hind: 13,00 eurot

Selma Lagerlöf, Nils Holgerssoni imeline teekond läbi Rootsi. Eesti Päevalehe romaaniklassika,
Eesti Päevalehe AS, 2007, hind: 9,00 eurot

Selma Lagerlöf, Gösta Berlingi saaga,
Noor-Eesti Kirjastus, 1939, hind: 11,00 eurot

Selma Lagerlöf, Soosauniku tütar, Ühe mõisa lugu, Härra Arne varandus,
Eesti Raamat, 1995, hind: 8,00 eurot

Teema Seiklusjutte maalt ja merelt alla viimati lisatud:

Arkadi Strugatski, Boriss Strugatski, Purpurpunaste pilvede maa. Teaduslik-fantastilne jutustus,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1961, hind: 15,00 eurot

Nikolai Trublaini, Kuunar Kolumbus,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1956, hind: 9,90 eurot

Karl Reiche, Salajane jõud,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1961, hind: 12,90 eurot

Veniamin Kaverin, Kaks kaptenit,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 5,00 eurot

Aleksander Beljajev, Amfiibinimene. Maailmavalitseja,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 12,00 eurot

Aleksandr Kazantsev, Polaarunistus. Teaduslik-fantastiline romaan,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1961, hind: 12,90 eurot

Robert Louis Stevenson, Must nool,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1957, hind: 12,00 eurot

Alexandre Dumas, Vikont de Bragelonne ehk Kümme aastat hiljem III,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1960, hind: 20,00 eurot

Alexandre Dumas, Vikont de Bragelonne ehk Kümme aastat hiljem I,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 19,00 eurot

Werner Legère, Ma olin Timbuktus,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 5,00 eurot



Seiklusjutte maalt ja merelt all on 164 raamatut. Klõpsa siia, et näha täielikku loendit!
Nils Holgerssoni imelik reis läbi Rootsi, Selma Lagerlöf, Eesti Riiklik Kirjastus 1958 | vanaraamat.ee
Nils Holgerssoni imelik reis läbi Rootsi, Selma Lagerlöf, Eesti Riiklik Kirjastus 1958 | vanaraamat.ee
Nils Holgerssoni imelik reis läbi Rootsi, Selma Lagerlöf, Eesti Riiklik Kirjastus 1958 | vanaraamat.ee
Nils Holgerssoni imelik reis läbi Rootsi, Selma Lagerlöf, Eesti Riiklik Kirjastus 1958 | vanaraamat.ee
Nils Holgerssoni imelik reis läbi Rootsi, Selma Lagerlöf, Eesti Riiklik Kirjastus 1958 | vanaraamat.ee
Nils Holgerssoni imelik reis läbi Rootsi, Selma Lagerlöf, Eesti Riiklik Kirjastus 1958 | vanaraamat.ee

Kasutatud raamatud
Alates 1999. aastast järjest täienenud raamatukataloog sisaldab täna üht Eesti kõige hoolikamalt valitud, sisukaimat kollektsiooni, mis pakub raamatusõpradele ehedaimat lugemisrõõmu.

Üle 47 000 väljaande
Kui tüüpilises raamatupoes on tavapäraselt müügil umbes 3000 raamatut, siis Vanaraamatu antikvariaat pakub lugejaile suuremat valikut, sest müüme kasutatud raamatuid erinevatest kümnenditest.

Raamatute tellimine
Kõiki kataloogis müügil olevaid väljaandeid saad mugavalt tellida veebilehe kaudu.
Veebist ostmise juhend
Tellimistingimused
Privaatsustingimused

Kontaktandmed
Biblio OÜ, reg.nr. 10598332,
Raamatupood: Riia 5, Tartu, 51010 Eesti
Veebikataloog: www.vanaraamat.ee
Kontakttelefon (+372) 7 341 901
E-mail: 

 


www.vanaraamat.ee © 2024 Biblio OÜ » Kvaliteetsed kasutatud raamatud