Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Vana-Egiptuse inimeneAutor(id): Sergio Donadoni
Kujundaja: Margus Luht
Kirjastus: Avita
Linn: Tartu
Aasta: 2012
Originaalkeel: itaalia keel
Tõlkija: Kattri Ezzoubi
ISBN: 9789985219119
Lehekülgi: 384
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 205x160 mm
Suurus: tavaformaadis ja kõvas köites raamat
Sisu:
Meie tsivilisatsioon on loonud Egiptusest ideaalpildi, mida kaldutakse oma kujutlustes kord ülistama, kord halvustama järeldustega, mis ei pärine Egiptusest enesest. Käesoleva raamatu eesmärgiks on käsitleda Vana-Egiptust võimalikult mõistetavana meie kultuurimaailma jaoks, pidades seejuures silmas erinevaid perspektiive, mis muudavad selle tsivilisatsiooni ühtaegu nii lähedaseks kui ka kaugeks. Üheteistkümne nimeka egüptoloogi esseed vaatlevad tähtsamaid inimgruppe: talupoegi, käsitöölisi, kirjutajaid, ametnikke, preestreid, sõdureid, orje, võõramaalasi, naisi, surnuid kuni vaaraoni välja. Kokkuvõttes käsitlevad nad aga kõik ühte nähtust, mis oli Egiptuse ühiskonna kese - riiklik organisatsioon selle erinevates avaldumisvormides.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Vana-Egiptuse inimene, Sergio Donadoni, Avita 2012Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Maailma ajalugu alla viimati lisatud:
Koostanud: Enno Tammer, Tsunami. Elu pärast katastroofi,
Tammerraamat, 2005, hind: 3,00 eurot
Alar Nigul. Toimetanud Lauri Suurmaa, Võitlus kahel rindel ehk eestlase juhtumised Nõukogude armee päevil Afganistanis,
Grenader, 2008, hind: 20,00 eurot
Enn Sarv, Õiguse vastu ei saa ükski. Eesti taotlused ja rahvusvaheline õigus,
Tartu Ülikooli Kirjastus, 1997, hind: 6,00 eurot
Arrian Tchanturia, The Vine, Wine and the Georgians,
GWS Ltd., hind: 10,00 eurot
Jacques Le Goff; sarja koostaja Marek Tamm, Raha või elu. Majandus ja religioon keskajal,
Varrak, 2002, hind: 15,00 eurot
Fanny de Sivers, Surra kui oled veel noor,
Vagabund, 1993, hind: 5,00 eurot
Dee Brown, Mata mu süda Wounded Knees. Indiaanlaste ajaloost Ameerika Läänes,
Eesti Raamat, 1975, hind: 5,00 eurot
toimetajad David Reynolds, Vladimir Petšatnov, Kremli kirjad. Stalini sõjaaegne kirjavahetus Churchilli ja Rooseveltiga,
Hea Lugu, 2019, hind: 18,00 eurot
Pärtel Piirimäe; kordamisleheküljed koostanud Lauri Frei; toimetanud Ursula Vent, Uusaeg. Ajalooõpik 8. klassile (uus õppekava). I osa,
Avita, 2014, hind: 13,00 eurot
A. Agarõšev, S. Aleksandrov, V. Anohhin jt., Maailma maad,
Eesti Raamat, 1987, hind: 3,00 eurot
Maailma ajalugu all on 1900 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!