Teema: Kriminaal- ja põnevusromaanid
Pealkiri:
Mõnikord inimesed surevadAutor(id): Simon Stephenson
Kirjastus: Rahva Raamat
Linn: Tallinn
Aasta: 2024
Originaalkeel:
Tõlkija: Tiina Viil
ISBN: 9789916145586
Lehekülgi: 352
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 210x140
Suurus: Pehmekaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Aasta on 1999. Noor Šoti arst on saanud praktiseerimiskeelu, sest jäi vahele opioidide vargusega. Tema ainus võimalus pärast karistuse kandmist tööle naasta on võtta vastu nooremarsti ametikoht Ida-Londoni alarahastatud haiglas. Täistuubitud haiglapalatite, valust väsinud patsientide ja kurnatud personali kaootilises maailmas ilmneb peagi midagi süngemat: liiga palju patsiente sureb seletamatutel asjaoludel.
Kes arstidest või meditsiinipersonalist on nende salapäraste surmade taga? Ja kas saame üldse usaldada romaani peategelase versiooni sündmustest?
Simon Stephensoni romaan „Mõnikord inimesed surevad“ on tume ja haarav meditsiiniline põnevik, mis tõstatab keerulisi ja ebamugavaid küsimusi ning hoiab lugejat pinges kuni viimase leheküljeni. Stephenson on oskuslikult loonud karakterid ja situatsioonid, mis jäävad pikaks ajaks meelde. Tema nutikus ja must huumor teevad raamatust nauditava ning kõhedust tekitava lugemiselamuse.
„Stephenson võib olla Vonneguti esimene tõeline järeltulija.“ – Washington Post
„Endise arsti kirjutatud põnevik, mis räägib salapärastest surmajuhtumitest räsitud haiglas. Sügavalt läbimõeldud lugu sõltuvusest ja arstide argielust, meenutab see peaaegu koomilist meditsiinilist memuaari väikese lisavinjetiga – mõrvadega." – Bookseller
Märksõnad:
Rahva Raamat
ilukirjandus
kriminaalromaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Mõnikord inimesed surevad, Simon Stephenson, Rahva Raamat 2024Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Arved Viirlaid, Vaim ja ahelad,
Virgela, 1998, hind: 7,00 eurot
Heino Susi, Sarviku sulased. Tõsieluromaan,
Faatum, 1992, hind: 4,00 eurot
Jack London, Smoke Bellew. Merehunt,
Eesti Raamat, 1985, hind: 4,00 eurot
Julian Semjonov, Major Vihur. Seitseteist kevadist hetke,
Eesti Raamat, 1983, hind: 2,00 eurot
Henry Rider Haggard, Lysbeth,
Kuldsulg, 1995, hind: 3,00 eurot
Isad. Talmudi 4. osa 9. traktaat (traktaadid),
Perioodika, 1990, hind: 3,00 eurot
Oskar Luts, Mälestused I,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1959, hind: 4,00 eurot
Oskar Luts, Mälestused III,
Eesti Raamat, 1965, hind: 5,50 eurot
Georges Simenon, Maigretl läheb silme ees mustaks,
Kuldsulg, 1995, hind: 4,00 eurot
Ellen Steiber, Vingerdis,
Varrak, 1998, hind: 4,50 eurot
Ilukirjandus all on 22532 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!