Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Agatha Christie. Armastuses otsib ta lootust, krimiromaanidega vallutab maailmaAutor(id): Susanne Lieder
Kujundaja: Angelika Schneider
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2025
Originaalkeel: saksa keel
Tõlkija: Õie Ristioja
ISBN: 9789916176818
Lehekülgi: 368
Sari: Säravad naised
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 215x143
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Tegelikult tahtis Agatha saada pianistiks, kuid suur edu jäi tulemata. Ajaviiteks hakkas Agatha jutte kirjutama, ning kui ta apteegis töötades mürkidega kokku puutus, tuli tal idee kirjutada mõrvalugu, mis saab alguse mürgitamisest. See on mõte, millest ta ei saanud lahti enne, kui oli loo paberile pannud. Ja nõnda see algas. Sealt alates said teda läbi elu saatvateks kaaslasteks detektiiv Hercule Poirot, kellele lisandus veidi hiljem nutikas miss Marple – ja Agatha Christiest sai maailmakuulus krimikirjanik. Mu armas Poirot, tegelikult olite te sageli üks tõeline nuhtlus. Aga tänu teile, kallis Hercule, võin mina end nüüd ikkagi kirjanikuks nimetada. Agatha Christie
Märksõnad:
Tänapäev
Angelika Schneider
Säravad naised
Christie, Agatha, 1890-1976
inglise kirjanikud
saksa ilukirjandus
biograafilised romaanid
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Agatha Christie. Armastuses otsib ta lootust, krimiromaanidega vallutab maailma, Susanne Lieder, Tänapäev 2025Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Ellinor Rängel, Kullimaja Marta,
Eesti Raamat, 1984, hind: 3,50 eurot
Kalman Mikszath, Must linn. Ajalooline romaan,
Eesti Raamat, 1966, hind: 3,80 eurot
Aili Paju, Merkuuri tütar,
Eesti Raamat, 1983, hind: 3,00 eurot
Bernard Kangro, Taeva võtmed,
Eesti Kirjanike Kooperatiiv, 1956, hind: 5,00 eurot
Jack Kerouac, Teel,
Maa, 1996, hind: 10,00 eurot
Karl Ristikivi, Hingede öö. XX sajandi romaan,
Eesti Päevaleht, 2005, hind: 12,00 eurot
Knut Hamsun, Maa õnnistus,
Eesti Raamat, 1991, hind: 6,60 eurot
James Hadley Chase, Missioon Sienas,
Koolibri, 1991, hind: 3,00 eurot
Isabel Allende, Vaimude maja,
Eesti Raamat, 1992, hind: 14,00 eurot
Edgar Wallace, Vaimude org,
Kuldsulg, 1994, hind: 4,00 eurot
Ilukirjandus all on 23284 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!