Teema: Kokaraamatud
Pealkiri:
Õunaaia maitsed. 55 rooga õuntestAutor(id): Piret Enden
Kujundaja: Mai Grepp
Kirjastus: Ajakirjade Kirjastus
Linn: Tallinn
Aasta: 2010
Originaalkeel:
ISBN: 9789949454792
Lehekülgi: 120
Sari: 100 rooga
Seisukord: normaalses seisukorras
Mõõdud: 174 × 208 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Õun on tuntuim ja saagikaim kodumaine puuvili, mis pakub mitmekesiseid söögitegemise võimalusi vaat et pea terve aasta. Eestimaine õun on vaieldamatult parim nii söögi- kui ka koogiõunana.
Raamatust leiab 55 retsepti õuntest ja õuntega – hoidiseid, kooke ja pirukaid, magustoite, salateid ja liharoogi. Lisaks nippe ja näpunäiteid õunte töötlemiseks ning soovitusi erinevate õunasortide kasutamiseks.
Täiendpealkiri Sada rooga
Märksõnad:
õun
toidud
magustoidud
hoidised
õun
toidud
magustoidud
hoidised
kokaraamatud
Sari: 100 rooga
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Õunaaia maitsed. 55 rooga õuntest, Piret Enden, Ajakirjade Kirjastus 2010Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kokaraamatud alla viimati lisatud:
Anne Willan, Salatite valmistamine,
Dorling Kindersley, 1997, hind: 4,00 eurot
Siire Vanaselja, Lia Virkus; toimetanud Eha Kõrge, retseptid toimetanud Tiina Lebane, Aias sajab saia,
Varrak, 2024, hind: 18,00 eurot
Koostanud: Pirjo Kyötavuori jt, Sendiveeretaja kokaraamat,
Sinisukk, 2000, hind: 6,00 eurot
koostanud Chantal Duroy, Hõrgutavad itaalia toidud,
Tormikiri, 2003, hind: 5,00 eurot
Koostanud Antonio Colombo, Maitsvad Itaalia lihatoidud,
Tormikiri, 2003, hind: 6,00 eurot
Ida Savi, Saiad, pirukad, koogid,
Valgus, 1989, hind: 5,70 eurot
Oksana Putan, Vene köök. Suur pirukaraamat,
TEA, 2018, hind: 35,00 eurot
Salme Masso, Õunaraamat. Toidud, hoidised, säilitamine,
Valgus, 1988, hind: 2,50 eurot
Salme Masso, Õunaraamat,
Valgus, 1985, hind: 2,00 eurot
Salme Masso ja Olga Relve, Supid ja ühepajatoidud,
Valgus, 1981, hind: 3,00 eurot
Kokaraamatud all on 2383 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!