Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
ÖötööAutor(id): Thomas Glavinic
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Originaalkeel:
ISBN: 9789985323151
Lehekülgi: 318
Sari: Moodne aeg
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 143x200 mm
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Jonas ärkab. On tavaline päev. Hommikukohv. Ajaleht ei leba ukse taga, nagu oli juba ükskord varem möödunud kuul juhtunud. Kui ka raadiost, televiisorist ja Internetist kostab vaid sahinat, hakkab pead tõstma ärritus. Sõbratari telefon ei vasta. Jonas astub tänavale. Kiirteed on tühjad. Restoranid on tühjad. Ka kõik loomad on kuhugi kadunud. Ei ole enam mingit kahtlust. Ta on üksi.
Kas üks inimene saab elada, kui kõik teised on kadunud? Jonas eksleb läbi Viini, läbi tuttavate tänavate ja korterite, kuid mitte kusagilt ei leia ta vastust küsimustele: On ta hirmsa katastroofi ainus ellujääja? Kas elanikud lahkusid linnast ja viibivad kusagil mujal?
Thomas Glavinic pajatab pidevalt kasvava pingega loo inimesest, kes saab teada, mida tähendab olla ainuke elusolend maailmas ning kui omaenda mineviku meenutused näivad muutuvat ainsaks eluks surnud maailmas.
Thomas Glavinic (snd 1972) töötab alates 1991. aastast vabakutselise kirjanikuna. 1998. aastal ilmus tema palju tähelepanu äratanud debüütromaan „Carl Haffners Liebe zum Unentschieden”, mida on tõlgitud mitmesse keelde ja mille Daily Telegraph valis aasta raamatuks. Thomas Glavinic elab Viinis.
Hind:
20,00 EURTeema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Henrik Visnapuu, Päike ja jõgi. Mälestusi noorusmaal. Eesti mälu,
Eesti Päevaleht, 2010, hind: 12,00 eurot
August Mälk, Õitsev meri,
Eesti Raamat, 1983, hind: 4,00 eurot
August Mälk, Taeva palge all,
Eesti Raamat, 1988, hind: 4,00 eurot
Hilja Valtonen, Noore naisõpetaja abiventiil,
Ronk, 1993, hind: 4,00 eurot
Jaan Kross, Kolmandad mäed. Novell,
Kunst, 1975, hind: 4,00 eurot
Monika Peetz, Teisipäevanaiste pudru ja kapsad,
Varrak, 2017, hind: 9,00 eurot
P. G. Wodehouse, Olgu, Jeeves,
Monokkel, 1997, hind: 12,00 eurot
Eno Raud, Tuli pimendatud linnas,
Eesti Raamat, 1967, hind: 4,00 eurot
Ahto Levi, Halli hundi päevik. Jutustus,
Eesti Raamat, 1973, hind: 5,50 eurot
Aime Maripuu; toimetanud Hille Lagerspetz, Maarjamäe lossi kummitused ja teised kummalised lood,
Eesti Raamat, 2008, hind: 7,00 eurot
Ilukirjandus all on 23547 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!