Teema: Keel ja kirjandus
Pealkiri:
Ainus armastusAutor(id): Tõnu Õnnepalu
Kirjastus: Varrak
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Originaalkeel:
ISBN: 9789985323328
Lehekülgi: 356
Seisukord: heas korras raamat
Mõõdud: 206x127
Suurus: tavaformaadis, kõvade kaantega
Sisu:
Tõnu Õnnepalu uus raamat koondab valiku kirjandusele pühendatud esseedest, mis on kirjutatud aastatel 1992–2011. Kahekümne kolmest esseest (millest kaks on varem ilmumata) koosnev kogumik moodustab omamoodi väikese kirjandus- ja mõtteloo, pajatades korraga nii ühe inimese kirjandus- ja elunägemise arengust kahekümne aasta jooksul kui ka kogu (eesti) kirjanduses ja ühiskonnaski toimunud muutustest. Teiste seas sisaldab kogumik pikemaid käsitlusi Betti Alveri, Aleksander Suumani, Viivi Luige, Peeter Sauteri, nagu ka François Mauriaci, Michel Houellebecqi ja Jonathan Littelli loomingust.
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Ainus armastus, Tõnu Õnnepalu, Varrak 2011Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Kultuur alla viimati lisatud:
Koostanud Martin Kala. Toimetaja Tiina Väljaste. Eessõna: Toomas Hendrik Ilves, Eesti mütoloogiad. Arvamusring tänase Eesti teemadel,
Eesti Päevaleht, 2008, hind: 13,00 eurot
Juri Lotman, Kultuur ja plahvatus,
Varrak, 2001, hind: 34,00 eurot
Andreas Haunmann, Ahto Raudoja, Raivo Rüütli, Ana Sirge, Ingmar Tuuga, Enn Soom, Lembitu Tarang, Erki Uustalu, Väino Suigusaar, Bruno Sepp, Teele Tulev, Andre Purret, Rauno Schults, Merilin Miljan, Peeter Kiuru, Nääli Rebane, Tartumaa pärandkultuurist,
Eesti Loodusfoto, 2011, hind: 11,00 eurot
Rein Veidemann, Eksistentsiaalne Eesti. Käsitlusi eesti kirjandusest ja kultuurist 2005-2010,
Tänapäev, 2010, hind: 13,00 eurot
Merike Kuhhi, Eesti ametikeel. Õigekeel ja suhtluskeel,
Ilo, 2006, hind: 16,00 eurot
Lembitu Tarang, Kristiina Hellström, Rein Kaljuvee, Jürgen Kusmin, Triin Neljandik, Maire Raid; Toimetanud: Toivo Meikar, Väike pärandkultuuri käsiraamat,
Eesti Loodusfoto, 2007, hind: 10,00 eurot
Einar Kraut, Ene Liivaste ja Aili Tarvo, Eesti õigekeel. Gümnaasiumi õigekeelsusõpik,
Koolibri, 2000, hind: 15,00 eurot
Ants Viires, Puud ja inimesed. Puude osast Eesti rahvakultuuris,
Valgus, 1975, hind: 17,00 eurot
Friedrich Reinhold Kreutzwald (kogunud ja ümber töötanud), Kalevipoeg,
Roto, 1992, hind: 15,00 eurot
Friedrich Reinhold Kreutzwald, Kalevipoeg,
Eesti Riiklik Kirjastus, 1953, hind: 10,00 eurot
Kultuur all on 4843 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!