Teema: Eesti ajalugu
Pealkiri:
Eesti rahvakultuur 19. sajandilAutor(id): Virve Tuubel
Kujundaja: Matis Karu
Kirjastus: Eesti Rahva Muuseum
Linn: Tartu
Aasta: 2001
Originaalkeel:
ISBN: 998593444X
Lehekülgi: 56
Seisukord: heas seisukorras raamat, nimi sees
Mõõdud: 209 × 298 mm
Suurus: suures formaadis ja pehmes köites raamat
Sisu:
ESTICA projekti raames ilmuv kultuuriloo õpik. Väljaanne on mõeldud õppematerjaliks vene õppekeelega koolidele, kuid sobib kasutamiseks ka eesti koolide põhikooliosas. Materjali kinnistamiseks soovitab koostaja külastada Eesti Rahva Muuseumi püsinäitust. Oma teadmiste kontrolliks on muuseumis võimalik täita töövihikut «Rehetare lapsed».
Üleriigiline ajaloo ainenõukogu soovitab raamatut «Eesti rahvakultuur 19. sajandil» kasutada lisamaterjalina ajaloo õpetamisel.
Märksõnad:
kultuuriajalugu
rahvakultuur
talupojakultuur
etnograafia
Eesti
19. saj.
kooliõpikud
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Eesti rahvakultuur 19. sajandil, Virve Tuubel, Eesti Rahva Muuseum 2001Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Eesti ajalugu alla viimati lisatud:
Toomas Karjahärm, Vana Narva. Старая Нарва. Old Narva. Ehitised ja inimesed. Здания и люди. Buildings and people,
Argo TTP OÜ, 2006, hind: 22,00 eurot
Oskar Loorits, Eesti rahvausundi maailmavaade,
Perioodika, 1990, hind: 12,00 eurot
Einar Lundborg, Soomusautoga Eesti Vabadussõjas. Minu rindeelamusi 1919–1920,
Grenader, 2012, hind: 11,00 eurot
Jaanus Plaat, Usuliikumised, kirikud ja vabakogudused Lääne- ja Hiiumaal. Usuühenduste muutumisprotsessid 18. sajandi keskpaigast kuni 20. sajandi lõpuni,
Eesti Rahva Muuseum, 2001, hind: 17,00 eurot
Arved Kalvo, Nemad vabastasid Lõuna-Eesti. 1944. aasta augustis-septembris,
Eesti Raamat, 1972, hind: 13,00 eurot
Sulev Vahtre, Muinasaja loojang Eestis. Vabadusvõitlus 1208-1227,
Olion, 1990, hind: 4,00 eurot
Olaf Kuuli, Stalini-aja võimukaader ja kultuurijuhid Eesti NSV-s (1940-1954),
Olaf Kuuli, 2007, hind: 11,00 eurot
David Vseviov, Suur ajaloo mälumäng,
Cum Laude, 2012, hind: 12,00 eurot
Koostanud: A. Mesikäpp, H. Palamets, Tartu 950,
Eesti Raamat, 1980, hind: 4,00 eurot
Jari Leskinen, Vendade riigisaladus. Soome ja Eesti salajane sõjaline koostöö Nõukogude Liidu võimaliku rünnaku vastu aastatel 1918–1940,
Sinisukk, 2000, hind: 15,00 eurot
Eesti ajalugu all on 3488 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!