Teema: Ilukirjandus: väliskirjandus
Pealkiri:
Märg kalaAutor(id): Volker Kutscher
Kirjastus: Tänapäev
Linn: Tallinn
Aasta: 2019
Originaalkeel:
Tõlkija: Tiina Aro
ISBN: 9789949855940
Lehekülgi: 480
Sari: Komissar Gereon Rathi juhtumid
Seisukord: pisut kulunud kaaned, sisu olemas ja korras
Mõõdud: 143x215
Suurus: tavaformaadis, pehmete kaantega
Sisu:
RAAMAT ASUB LAOS, SAADAVAL 1-3 PÄEVA JOOKSUL. 310
"Gereon Rath on uustulnuk nii Berliinis kui ka sealses kombluspolitseis. Äsja linna kolinud noor auahne komissar oli õnnetu eksituse tõttu sunnitud kodulinnast lahkuma. Ta on uues ametis kõrini tüdinud haarangutest ööklubides ja bordellides ning haarab võimalusest, kui satub kogemata silmitsi mõrvajuhtumiga. Kuid nõnda ärritab ta ohtlikku herilasepesa.
Elajaliku piinamise jälgedega tundmatu laip on mõistatus, mille lahendamist mõrvakomisjon ei näi oluliseks pidavat. Aga Rath ei anna järele ning jõuab jälile Vene immigrantide ringkonnale. Vene opositsionäärid üritavad smugeldatud kulla eest relvi osta ja valmistuvad putšiks. Kulda ja relvi jahivad veel teisedki. Armusuhe mõrvarühma stenografeerija Charlyga ja mõrvagrupi siseinfo kasutamine omaenda erauurimise tarbeks ajavad Rathi elu aina segasemaks. Lõpuks saab temast endast kahtlusalune.
Tegu on esimese raamatuga krimisarjast, mille tegevus leiab aset 20. aastate lõpu ja 30. aastate alguse Berliinis. See metropol mõjub oma rutakuses, värvikuses ja lõbujanus imekspandavalt modernsena – keset poliitilisi ja ühiskondlikke murranguid. Juba on esimesi märke kerkivast natsionaalsotsialismist. Viimast peab romaanikangelane veel süütuks asjaks ja lööb sellele käega. Sari on aluseks rahvusvahelisele teleproduktsioonile „Babylon Berlin“."
Originaali pealkiri Der nasse Fisch. Eesti keeles
Märksõnad
ilukirjandus
Komissar Gereon Rathi juhtumid
Hind:
7,00 EURTeema
Ilukirjandus alla viimati lisatud:
Rosamunde Pilcher, Tormipäev,
Eesti Raamat, 1999, hind: 10,00 eurot
Ene Mihkelson, Katkuhaud,
Varrak, 2007, hind: 14,00 eurot
Albert Uustulnd, Lummav meri. Tuulte tallermaa III, esimene raamat,
Eesti Raamat, 1994, hind: 8,00 eurot
Jennifer Crusie, Mitte keegi peale sinu,
Ersen, 2007, hind: 6,00 eurot
Mihkel Mutt, Rahvusvaheline mees. Eesti lugu,
Eesti Päevaleht, 2009, hind: 8,00 eurot
Lennart Meri. Koostanud ja toimetanud Urmas Sutrop ning Mart Meri, Hõbevalge. Reisikiri suurest paugust, tuulest ja muinasluulest. Eesti lugu,
Eesti Päevaleht, Akadeemia, 2008, hind: 10,00 eurot
Arthur Hailey, Uurija,
Ersen, 2003, hind: 5,00 eurot
Jude Deveraux, Sametingel,
Singoni, 1997, hind: 5,00 eurot
Erle Stanley Gardner, Õnneliku kaotaja juhtum,
Varrak, 1994, hind: 4,00 eurot
Sandra Brown, Peegelpilt. New York Timesi bestseller,
Ersen, 1997, hind: 4,00 eurot
Ilukirjandus all on 22978 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!