Teema: Maailma ajalugu
Pealkiri:
Muistse maailma seletamatud saladused. Harukordsed mõistatused ajaloo rüpestAutor(id): William Potter
Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2025
Originaalkeel:
Tõlkija: Piret Orav
ISBN: 9789949086894
Lehekülgi: 252
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 215x145
Suurus: Kõvakaaneline
Sisu:
Selle raamatu saame teele panna keskmiselt 3-5 päeva jooksul peale raha laekumist meie arvele.
Saladused meeldivad kõigile – olgu selleks siis mõistatus, salakiri, kadunud varandus või lahendamata mõrv. Ja mida iidsem on saladus, seda mõistatuslikum ja paeluvam see on. Raamatus uuritakse ajaloo kuulsamaid ja ebatavalisemaid saladusi, mille hulgas leidub muuhulgas ka selliseid, mis on inimesi paelunud juba tuhandeid aastaid. Mõned neist on kirjalikust ajaloost vanemadki. Neist on meieni jõudnud ainult kivid, nikerdused ja raidkirjad, mille üle pead murda. Põnevust pakuvad ka mitme tuhande aasta tagused lahendamata surmajuhtumid, tervete tsivilisatsioonide ootamatu ja jahmatav kadumine ning salapäraste monumentide loomine, mille puhul püüab autor välja selgitada, kas neis ebatavalistes lugudes ka tõetera leidub. Aastate jooksul välja pakutud erinevate teooriate hoolika analüüsiga püüab William Potter jõuda selleni, mis tegelikult juhtus.
Märksõnad:
Sinisukk
ajalugu
kurioosumid
mõistatuslikud nähtused
arheoloogiamälestised
Unexplained mysteries of the ancient world. Eesti keeles
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Muistse maailma seletamatud saladused. Harukordsed mõistatused ajaloo rüpest, William Potter, Sinisukk 2025Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Ajalugu, militaar ja punanurk alla viimati lisatud:
Bernard Kangro, Valev Uibopuu (toimetajad), Meie maa. Eesti sõnas ja pildis III. Kesk-Eesti,
Eesti Kirjanike Kooperatiiv, 1957, hind: 20,00 eurot
Meie maa. Eesti sõnas ja pildis I. Põhja-Eesti,
Eesti Kirjanike Kooperatiiv, 1955, hind: 20,00 eurot
Tartu Ülikooli üliõpilaskonna teatmik. Album Academicum Universitatis Tartuensis 3. osa,
Eesti NSV Riiklik Ajaloo Keskarhiiv, 1988, hind: 5,00 eurot
Koostanud Piret Lotman, Uurimusi tsensuurist / Papers on censorship,
Eesti Rahvusraamatukogu, 1995, hind: 5,00 eurot
Voldemar Pinn, Punane terror ja Läänemaa IV. Metsas,
1990, hind: 4,50 eurot
Amar Annus, Kaspar Kolk, Jaan Puhvel, Janika Päll, Muinasaja seadusekogumike antoloogia,
Varrak, 2001, hind: 30,00 eurot
Endel Laul, Eesti kooli ajalugu I,
Valgus, 1989, hind: 10,00 eurot
Heino Tõnismägi, Ajaroimad. Kuriteod, mis vapustasid Eestit,
BNS-i kirjastus, 1997, hind: 23,00 eurot
Lübecki õiguse Tallinna koodeks 1282. Der Revaler Kodex des Lübischen Rechts 1282,
Tallinna Linnaarhiiv, 1998, hind: 20,00 eurot
Bianka Soe, Õhus on Kalamaja,
Kirjastus Õhk, 2018, hind: 20,00 eurot
Ajalugu, militaar ja punanurk all on 6150 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!