Teema: Elulood, memuaarid
Pealkiri:
Raudlind. Kolm Tiibeti naistAutor(id): Yangzom Brauen
Kirjastus: Sinisukk
Linn: Tallinn
Aasta: 2011
Originaalkeel:
ISBN: 9789949148530
Lehekülgi: 384
Sari: [valge raamat] 46.
Seisukord: heas korras uus raamat kirjastusest
Mõõdud: 215x150 mm
Suurus: pehmes köites raamat
Sisu:
VPT
Nüüd naudib Yangzom Brauen Kreekas kosutavat puhkust, aga ta on tiibetlanna, ja teab, et midagi siin päikese all ei saa võtta iseenesestmõistetavana. Tema perekonna vaevaline lugu, —talv, mil Hiina sõjamasin hävitas rahu tema kodumaal, meeleheide ja põgenemine — see on ka iidse kultuuriga Tiibeti lugu. Ootamatul kombel on selle sügavalt religioosse ja sissepoole vaatava maa saatuses eestlasele midagi nukralt tuttavlikku — olla anastatud… Ka neljakümne kuues raamat “Valges” sarjas on naistest, kes jäävad ellu.
46. raamat sarjast [valge raamat]
Hind: -

Hetkel on otsas*
*Jäta enda
märge ootenimekirja, siis saame sulle eelisjärjekorras saata teavituse kui raamat on jälle saadaval.
Soovin teavitust raamatu saabumisel:
Raudlind. Kolm Tiibeti naist, Yangzom Brauen, Sinisukk 2011Palun kontrolli üle punasega märgitud väljad
Vaikimisi me ei teavita raamatukogudest mahakantud, templitega ega keskmisest kulunumas seisukorras eksemplaridest. Kui siiski soovid nende kohta teavitust, siis lisa vastavatele ridadele linnukesed.
Ootenimekirja kandmine on ainult teavituse jaoks, kui raamat saabub poodi. Vormi täitmine ei pane sulle ostukohustust, sest osad väljaanded on haruldasemad kui teised, siis pole meil võimalik kuidagi ennustada täpset aega, millal raamat võib taas müügile tulla.
Teema
Elulood, memuaarid alla viimati lisatud:
Carl Gustav Jung. Kirja pannud ja välja andnud: Aniela Jafféé, Mälestused, unenäod, mõtted,
Eesti Raamat, 2004, hind: 15,00 eurot
Alla Dudajeva; eessõna: Andres Herkel, Miljoni esimene. Raamat Džohhar Dudajevist,
Ilmamaa, 2004, hind: 14,00 eurot
David Hughes, Tema ise ja muud loomad. Gerald Durrelli portree,
Kupar, 1998, hind: 6,00 eurot
Naina Jeltsina, Elu presidendi kõrval,
Postimees Kirjastus, 2020, hind: 21,00 eurot
James Spada, Barbra Streisandi elu,
Sinisukk, 1998, hind: 12,00 eurot
Urmas Ott; koostanud Sirje Endre, Hedi Rosma, Rein Seppius, Tarmo Tilsen, Urmas Ott. Best of (1. osa),
SE & JS, 2009, hind: 13,00 eurot
Helen Keller, Minu elu lugu,
Eesti Raamat, 1995, hind: 14,00 eurot
Justin Petrone, Minu Eesti. Kas lubate elada? I osa,
Petrone Print, 2009, hind: 10,00 eurot
Yuriko Onodera; toimetaja Tiit Noorkõiv; eessõna eestikeelsele väljaandele: Eero Medijainen, Kindral, kes ei soovinud sõda. Makoto Onodera – Jaapani sõjaväeatašee Riias, Tallinnas ja Stockholmis,
Eesti Entsüklopeediakirjastus, 2007, hind: 9,00 eurot
Maire Aunaste, Maire Aunaste: viis aastat peidus,
Ajakirjade Kirjastus, 2008, hind: 5,00 eurot
Elulood, memuaarid all on 4465 raamatut. Klõpsa
siia, et näha täielikku loendit!